Aktuāli notikumi

Profesionālajai izaugsmei

Sertificēta LEAN pasniedzēja Nora Freimane dalīsies ar praktisku pieredzi, kas iegūta, darbojoties Japānas uzņēmumos.

€ 85 +PVN

Palielināt dalībnieku zināšanas un praktiskās iemaņas motivācijas un labsajūtas nodrošināšanai darbā sev un kolēģiem. Nodrošināt katru dalībnieku ar konkrētu rīcības modeli kolēģu motivēšanai.

€ 250 +PVN

Vienas no pēdējās piecgades visvairāk aktualizētajām tēmām – spēja vadīt savas un citu emocijas un rūpēties par savu emocionālo līdzsvaru guvušas ietekmi tieši biznesa mācību kontekstā kā obligātais komplekts jebkura vadītāja kompetenču sarakstā.

€ 439.00 +PVN

Šis kurss piedāvā dziļāk izpētīt uz klientu orientētu servisu, fokusējoties uz telekomunikācijas specifiku. Kursa ietvaros saņemsim atbildes: kas īsti ir labs serviss? Kas ir kopējs visiem „grūtajiem” klientiem? Kādas komunikācijas stratēģijas un kā pielietot saskarsmē ar tiem?

€ 160 +PVN

Talantu piesaiste mūsdienās ir riskanta nodarbe - vai mēs pieņēmām pareizo personu, ar atbilstošām prasmēm un tieši tādu, kura vislabāk piemērota mūsu organizācijai? Kā LEAN principi var tikt izmantoti, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un parādītu pievienoto vērtību biznesam, par to šajā kursā.

€ 85 +PVN

Aicinām piedalīties intensīvā 5 dienu Projektu Vadīšanas Meistarklasē (sagatavošanas kurss IPMA sertifikācijai un sertifikācija), izmantojot iespēju apgūt praktiskus rīkus un projektu vadīšanas esenci, kas palīdzēs sagatavoties starptautiskajai IPMA projektu vadītāju sertifikācijai.

€ 1200 +PVN

Organizē pasākumu?

Pievieno bez maksas informāciju par plānoto pasākumu un mēs pastāstsim par to citiem

izdevumi