Organizācijas novērtēšanas rokasgrāmatu komplekts

Original price was: €40,00.Current price is: €20,00.

Omniva

Piegāde BEZ MAKSAS
ar OMNIVA pakomātiem
3 darba dienu laikā

Četru rokasgrāmatu komplekts:

EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām
Šī grāmata ir labs instruments tiem, kuri vēlas novērtēt uzņēmuma darbību, lai izstrādātu tālāko uzņēmuma attīstības plānu. Grāmatā ir izmantots EFQM Izcilības modelis un atspoguļots no biznesa uzņēmuma viedokļa.

Procesu vadības izcilības kritēriji
Šī grāmata ir mācību līdzeklis tiem cilvēkiem, kuri vēlas novērtēt savu organizāciju. Grāmatā ir aprakstīts procesu vadības darbības modelis un izklāstīti priekšnosacījumi tā veiksmīgai īstenošanai. Grāmatā ietverti jautājumi, kas palīdzēs novērtēt jūsu organizācijas vadības pieeju un salīdzināt to ar procesu vadības modeli.

​Pārmaiņu vadības izcilības kritēriji
Šajā grāmatā ir raksturotas pārmaiņu vadīšanas prakses. Katrs novērtējamais aspekts ir ilustrēts, parādot viduvējas un veiksmīgas organizācijas sniegumu. Organizācija var izmantot šo grāmatu, lai novērtētu savus pārmaiņu vadīšanas paņēmienus un salīdzinātu tos ar dotajiem piemēriem, noteiktu savas organizācijas attīstības vajadzības un mērķus un savu pieeju pārmaiņu programmu uzsākšanai un vadīšanai.

Korporatīvā sociālā atbildība un priekšrocības konkurencē
21 pārbaudes jautājumi un salīdzinoši piemēri. Ja organizācija nepārprotami labāk par citiem atbalsta korporatīvās sociālās atbildības ieviešanu un par to informē arī sabiedrību, tad tā, īstenojot tikai šo darbību vien, joprojām arī šajā desmitgadē var iegūt priekšrocības konkurencē. Katrai organizācijai sev ir jādefinē ar korporatīvo sociālo atbildību saistītie jautājumi, kas tai palīdzētu radīt priekšrocības konkurencē.

Saistoši izdevumi

Iesakām arī citus tēmas izdevumus

Sarunu un konfliktu risināšana

Original price was: €11,80.Current price is: €8,00.

EFQM Izcilības modelis biznesa organizācijām

10,00

Pārmaiņu vadības izcilības kritēriji

10,00

Pārmaiņu vadība

Original price was: €8,70.Current price is: €6,95.

Procesu vadības izcilības kritēriji

10,00

Korporatīvā sociālā atbildība un priekšrocības konkurencē

10,00