Korporatīvo pasākumu organizēšana

Organizāciju un personāla vadībai, komunikācijas un pārdošanas projektu  īstenotājiem

Pasākumu plānošana

Viss sākas ar sarunu, lai nospraustu mērķus, izstrādātu scenāriju un tā īstenošanu, lai ikvienam atstātu labu noskaņu un pozitīvas atmiņas.

Noskaidrojam mērķus

Izveidojam skaidru priekšstatu par to, kādi ir jūsu pasākuma mērķi, ko vēlaties sasniegt ar pasākumu (piemēram, paaugstināt zīmola atpazīstamību, piesaistīt jaunus klientus vai veidot un veicināt kopienas mijiedarbību).

Izvēlamies pasākuma veidu

Vienojamies, vai tā būs konference, seminārs, izstāde, ballīte vai cits pasākuma formāts.

Sastādām budžetu

Nosakām finanšu ietvarus un izstrādājam detalizētu budžetu, iekļaujot telpu īres izmaksas, ēdināšanu, tehnisko nodrošinājumu, mārketingu utt.

Atrašanās vietas izvēle

Atkarībā no pasākuma lieluma un rakstura izvēlamies atbilstošu atrašanās vietu. Pārliecināmies, ka telpas ir piemērotas jūsu pasākuma veidam un ka tās ir viegli pieejamas dalībniekiem.

Pasākuma programma

Izveidojam detalizētu pasākuma programmu, iekļaujot runas, prezentācijas, darbnīcas un citus elementus, lai pasākuma programma būtu interesanta un daudzveidīga.

LABĀKĀ PIEREDZE
Pasākumu īstenošana

Komunikācijas satura izstrāde

Mārketinga un reklāmas plāna izstrāde un ieviešana, lai piesaistītu dalībniekus, izmantojiet sociālos tīklus, e-pasta mārketingu, vides reklāmas, sociālos partnerus utt.

Dalībnieku piesaiste un reklāma

Dalībnieku piesaiste, izmantojot sociālos tīklus, e-pasta mārketingu, vides reklāmas, sociālos partnerus, publikācijas, video tīzerus utt.

Tehniskais nodrošinājums

Tehniskais aprīkojuma, piemēram, skaņas un gaismas sistēmas, projektori, mikrofoni, tiešraides aprīkojums, tulkošana, telpas un skatuves dekorēšana un noformējums utt.

Reģistrācija un apkalpošana

Dalībnieku reģistrācijas sistēmas izveide, ierašanās procedūra un plūsmas organizācija, informatīvo norāžu un dalībnieka izdales materiālu sagatavošana, drošības risinājumi

Ēdināšanas un izmitināšanas organizēšana

Ēdināšanas pakalpojumi (kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas) un viesu apkalpošana, kā arī transfērs un viesu izmitināšana

Pēcpasākuma darbības

Pasākuma novērtējumu un atsauksmju apkopošana, izvērtējot, kas izdevās un ko varētu uzlabot. Pateicību un personificētu sertifikātu nodrošināšana dalībniekiem.
Pasākuma vadītājs

Moderators ir svarīgs elements pasākuma veiksmīgai norisei. Moderatora uzdevums ir nodrošināt, ka pasākums notiek raiti, organizēti un ar pozitīvu noskaņu.

Daži iemesli, kāpēc pasākuma moderators ir nepieciešams

Virsvadība: moderators nodrošina auditorijas iesaisti, rūpējas par runātāju labsajūtu, kā arī realizē organizatoru nosprausto mērķu sasniegšanu

Laika pārvaldība: moderators nodrošina, ka pasākums norit pēc noteikta laika grafika saskaņā ar programmu

Enerģija:  ar savu personību un enerģiju moderators var ieviest pozitīvas emocijas un saglabāt auditorijas vitalitāti pasākuma laikā

Mijiedarbība: moderators ir starpnieks starp pasākuma organizatoriem un dalībniekiem, nodrošinot, ka svarīgais vēstījums tiek nodots efektīvi

Krīzes pārvaldība: ja radušās problēmas vai neparedzēti notikumi, moderators var būt izšķirošs risinājuma veidotājs un palīdzēt saglabāt kārtību

Interakcija: moderators pasākuma gaitā ietver interaktīvas aktivitātes, lai veicinātu dalībnieku iesaistīšanos, savstarpējo komunikāciju un izklaidi

Sadarbības pieredze

Atsauksmes

"Vēlos pateikt lielu paldies par operatīvo organizāciju, atbalstu un sapratni mūsu kaprīzo vēlmju īstenošanā."
Valsts policija
Paldies par visu pacietīgo sadarbību, par spēju neērtos brīžos noticēt, ka visu varam uzlabot un pilnveidot un ... visādus niekus novērst! Paldies par to!
Izglītības un zinātnes ministrija
Izglītības un zinātnes ministrija

Darīts no sirds

Plāno jēgpilnu pasākumu ar mums!

Projekts sākas ar vārdu, ideju, vīziju.
Sauciet to, kā gribat, tomēr svarīgāk par visu, lai tam ir jēga!

Dainis Locāns

Sadarbība un uzticība

Mums rūp attiecības ar mūsu partneriem, kas palīdz mums kopā profesionāli augt un pilnveidoties

Dainis Locāns

BIZNESAM.LV