Komercizglītības centrs
+371 67 24 05 62
Komercizglītības centrs
Attālināti
3,899.00 +PVN
160 stundas
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Biznesa Klase

Biznesa Klase  ir unikāla vadītāju profesionālās pilnveides programma, kur apkopots pats svarīgākais, kas jāzina katram mūsdienīgam vadītājam par uzņēmuma un darbinieku vadīšanu, kā arī par sevis attīstību.

Programmas absolventi visaugstāk novērtē iespēju sastrukturēt savas līdzšinējās zināšanas, iegūt praktiski pielietojamus vadīšanas rīkus, kā arī dalīties pieredzē gan ar biznesa treneriem, gan ar pārējiem mācību grupas dalībniekiem. Mūsu ilggadējā pieredzē esam pārliecinājušies, ka vadītāja veiksmes pamatā ir nemitīga sevis un citu attīstība. Programmas laikā dalībnieki iegūst lielāku pārliecību par sevi kā vadītāju un ir motivēti turpināt savu tālāko izaugsmi.

Programmas dalībnieki:

  • Vadītāji ar pieredzi, bet bez akadēmiskām biznesa zināšanām, kuri vēlas pilnveidot un sistematizēt biznesa zināšanas
  • Jauni vadītāji, kuriem nepieciešams attīstīt vadības kompetences

Absolventu biežāk minētie ieguvumi:

  • Iespēja īsā laikā un koncentrētā veidā iepazīties ar mūsdienīgām pieejām biznesa vadībā un sistematizēt esošās zināšanas
  • Darbinieku vadīšanas iemaņu un prasmju pilnveidošana
  • Savas personības resursu apzināšanās un tālāka attīstība
  • Pieredzes apmaiņa ar pieredzējušiem biznesa treneriem un citiem mācību dalībniekiem
  • Konkrētu darba situāciju risinājumi un ieteikumi ikdienas darbam
  • Praktiski pielietojami mācību materiāli

Mācību norise un saturs

Pirms mācību uzsākšanas notiek individuālas pārrunas ar programmas vadītāju par dalībnieka pieredzi, izaicinājumiem un attīstības vajadzībām. Lai dalībniekus labāk noorientētu programmas saturā un precizētu viņu mācību vajadzības, tiek organizētas grupas pirmsmācību tikšanās, kas palīdz dalībniekiem ātrāk iesaistīties mācību procesā un savstarpēji iepazīties.

Mācības notiek nelielās grupās (līdz 16 dalībniekiem), programmu var apgūt 5 mēnešos, mācoties vidēji 4 dienas mēnesī. Katram dalībniekam ir pieejami mācību materiāli gan drukātā, gan elektroniskā veidā.

Programmu veido 3 tēmu bloki: uzņēmuma vadīšana, darbinieku vadīšana un sevis attīstība. 

Biznesa Klase ir organizēta izcilā līmenī, pedagogi ir lieliski – iedvesmo, dod padomus. Svarīgi, ka visi ir savā nozarē strādājoši un pārzina to, ko stāsta. Lieliska atmosfēra, kur katrs jūtas labi un droši.
No mācībām Biznesa Klasē daudz ieguvu tieši komandas veidošanas un vadīšanas aspektos – testi, metodes un teorija ir tas, ko ikdienā izmantoju, nenoliedzami svarīga arī praktiskā pieredzes apmaiņa ar kolēģiem.
Man visnoderīgākie moduļi bija Komandas saliedēšana, izpēte, praktiskie testi. A.Gravas moduļi arī bija svarīgi, lai saprastu labāk savu komunikācijas stilu, citu personu analīzi. Būtiski arī bija ieskatīties krīzes vadības modulī un nedaudz atjaunot grāmatvedības zināšanas. Visi likās svarīgi un noderīgi.
Ļoti labi, ka bija balanss starp teoriju un kolektīvo praktisko darbu, arī darbs komandās. Visi pedagogi iedvesmo un spēj motivēt, liek domāt līdzi un notur uzmanību.
Uzskatu, ka programmas garums ir izplānots ļoti labi, nedomāju, ka to var saīsināt – neredzu moduli, kas būtu ņemams ārā.
Noteikti ieteiktu KIC kā mācību sniedzēju – Lielisks serviss, kvalitāte. (10)
Lieliska, operatīva komunikācija, lieliska telpa – plaša, ērta, auto bezmaksas stāvvieta (svarīgi), garšīgs ēdiens.
Kopumā vērtēju uz 10! Paldies par izcilo darbu un rezultātu.
Noteikti iesaku mācības Biznesa Klasē citiem vadītājiem un jau šobrīd savā draugu lokā esmu šo programmu popularizējusi, daudzi nemaz nezina, ka tāda ir – taču katram novēlu to piedzīvot.
Mūžizglītība ir svarīga ikvienam no mums, kā saka – mūžu dzīvo, mūžu mācies!

Agnese Rozniece (Triānas parks, Krap records)

Pieteikšanās

Nosūti pieteikumu un mēs Tevi informēsim par tuvāko plānoto norises datumu.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri*