Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot – attālināts kurss

  • Post category:

Kas patiesībā ir agile? Vai tā ir teorija, filozofija vai praktiska metode, kas dod reālus uzlabojumus? Kad un kā to pielietot? Vai tā der ikvienam uzņēmumam un organizācijai? Vai tās ieviešanā pastāv riski un kādi tie ir? Apmeklējot kursu aicinām gūt atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem.

Continue Reading Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot – attālināts kurss

Vizualizēšana

  • Post category:

Vizualizēšana palīdz uzlabot saziņas efektivitāti, mazinot pārpratumu veidošanos un veicinot savstarpējo sapratni. Mācībās dalībnieki gūst izpratni par vizualizēšanas lietošanas iemesliem un iespējām, kā arī apgūst vienkāršas un efektīvas vizualizēšanas tehnikas.

Continue Reading Vizualizēšana

Biznesa Klase

  • Post category:

Visu laiku pieprasītākā vadītāju biznesa pamatu programma, mūsdienīga alternatīva augstskolu izglītībai. 20 dienu programmā apvienots pats svarīgākais, kas jāzina katram mūsdienīgam vadītājam par uzņēmuma un darbinieku vadīšanu, kā arī par sevis attīstību. Šai grupai pieejams ESF līdzfinansējums.

Continue Reading Biznesa Klase

Produktīva Ražošanas Vadīšana

  • Post category:

Unikāla un praktiska 10 dienu programma ražošanas vadīšanā, ko novērtējuši jau 270 ražošanas uzņēmumu vadītāji. 15.10.2020. - 28.04.2021. (Rīgā) 24.11.2020. - 27.05.2021. (Valmierā) Šīm grupām vairāku nozaru uzņēmumiem pieejams ESF līdzfinansējums 30 - 50 % apmērā.

Continue Reading Produktīva Ražošanas Vadīšana

Produktīva Pakalpojumu Vadīšana #2

  • Post category:

7 dienu mācību programma pakalpojumu jomas uzņēmumu dažādu līmeņu vadītājiem, kuru mērķis ir veicināt uzņēmuma produktivitātes paaugstināšanu. No efektivitātes metodēm līdz sava uzņēmuma problēmu risināšanai. Mācību rezultātā dalībnieki nonāk pie algoritma, ko izmantot darbā ar procesu uzlabošanu.

Continue Reading Produktīva Pakalpojumu Vadīšana #2

Jaunas publikācijas vēl top!

Kaut kas neizdevās