Darbs ar “grūto” klientu

  • Post category:

Komunikācijas prasmes ir spēja saprasties ar visdažādākajiem cilvēkiem, sadzirdēt viņu vajadzības un atrast tām optimālo risinājumu. Tas ir arī universāls rīks katra profesionāļa produktivitātei.

Continue Reading Darbs ar “grūto” klientu

Pārliecinoša prezentācija©

  • Post category:

Kurss atklāj pārliecinošas runas īpašības un māca tās ieviest runas veidā. Nodarbību gaitā katra dalībnieka runas veidā meklēsim tieši viņam/viņai raksturīgo, spēcīgo un pārliecinošo. Caur izpratni par precīzu runu un individuālu treniņu, dalībnieki mācīsies veidot savu autentisko runas stilu.

Continue Reading Pārliecinoša prezentācija©

Treneru sagatavošana (Train the Trainer)

  • Post category:

Viens no galvenajiem pieaugušo apmācības mērķiem ir panākt uzvedības un rīcības izmaiņas. Kas motivē cilvēkus kaut ko mainīt? Kā panākt, lai cilvēki ne tikai piedalās mācībās, bet arī aktīvi domā un veido pieredzi? Kā visprecīzāk būvēt mācību saturu, atbilstoši konkrētām vajadzībām un auditorijai?

Continue Reading Treneru sagatavošana (Train the Trainer)

Vizualizēšana

  • Post category:

Vizualizēšana palīdz uzlabot saziņas efektivitāti, mazinot pārpratumu veidošanos un veicinot savstarpējo sapratni. Mācībās dalībnieki gūst izpratni par vizualizēšanas lietošanas iemesliem un iespējām, kā arī apgūst vienkāršas un efektīvas vizualizēšanas tehnikas.

Continue Reading Vizualizēšana

Vadītāja piezīmes. Kā būt sarežģītos laikos? Izturības programma vadītājiem

  • Post category:

Šobrīd vairāk kā jebkad vadītājs ir drošības, spēka un enerģijas avots savai komandai. No viņa sagaida mieru, izlēmību un spēju pieņemt īstos lēmumus. Kā saglabāt iekšējo spēku, izturību un enerģiju? Kā vadīt sevi un komandu cauri dažādiem krīzēm? Kā būt stipram laikos, kad jābūt visstiprākajam?

Continue Reading Vadītāja piezīmes. Kā būt sarežģītos laikos? Izturības programma vadītājiem

Efektīvs vadītājs #1

  • Post category:

Seminārs vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, vadības procesa kvalitātes uzlabošanai. Kādas ir vadītāja lomas? Kam veltīt savu laiku un enerģiju? Kā efektīvi komunicēt ar komandu? Kā vadītājam izaugt līdz līdera lomai? Atbildes uz šiem un citiem svarīgiem jautājumiem seminārā.

Continue Reading Efektīvs vadītājs #1

Biznesa Klase

  • Post category:

Visu laiku pieprasītākā vadītāju biznesa pamatu programma, mūsdienīga alternatīva augstskolu izglītībai. 20 dienu programmā apvienots pats svarīgākais, kas jāzina katram mūsdienīgam vadītājam par uzņēmuma un darbinieku vadīšanu, kā arī par sevis attīstību. Šai grupai pieejams ESF līdzfinansējums.

Continue Reading Biznesa Klase

Prezentācijas prasmes biznesam

  • Post category:

"Treniņš pie pasaules līmeņa pasniedzējas". No stresa pārvarēšanas līdz video treniņam un atbildēm uz neērtiem jautājumiem - viss, ko vadītājam nepieciešams zināt un prast, lai publiski uzstātos.

Continue Reading Prezentācijas prasmes biznesam

Komandas vadīšana klātienē un attālināti

  • Post category:

Mācības vadītājiem, kuru darbinieki strādā gan klātienē, gan ‘attālināti’. Laba vadītāja ieradumi, kopīgais vai atšķirīgais klātienes un attālinātā vadīšanā. Treniņu klātienē vai attālināti vada supervizore, biznesa trenere, bijusī Swedbank Akadēmijas vadītāja Baltijā/Latvijā - Sandra Lāce.

Continue Reading Komandas vadīšana klātienē un attālināti

Jaunas publikācijas vēl top!

Kaut kas neizdevās