linda_saulite
TRIVIUMS
+371 67282219

Dalīties

TRIVIUMS
+371 67282219
Individuālais un komandas koučings

Koučings ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā palīdzēt mērķtiecīgi attīstīt savas profesionālās kompetences. Koučinga procesā tiek izvirzīti konkrēti mērķi attīstībai, un cilvēks/komanda ar konsultanta atbalstu strādā pie personīgās attīstības mērķu īstenošanas.

Veiksmīgam rezultātam nepieciešama ir savstarpējā uzticēšanās, līdz ar to pirmā sesija veltīta mērķu izvirzīšanai un prioritāšu noteikšanai, kā arī savstarpējā kontakta izveidošanai.

Sesiju laiks, apjoms un biežums tiek noteikts atbilstoši konkrētai situācijai un vajadzībām.

Koučinga metodes – padziļinātā klausīšanās, raporta veidošana, GROW modelis, efektīvi jautājumi, atgriezeniskā saite, mērķu uzstādīšana pēc SMART kritērijiem u.c. – ir vērstas uz potenciāla raisīšanu un maksimālas efektivitātes sasniegšanu.

Piedāvājam starptautiski sertificētus koučus Olgu Dzeni un Lindu Saulīti. 

Uzdod jautājumu ekspertam

vai sazinies par pieejamajiem konsultāciju laikiem pa tālruni

+371 67282219

Saistošas tēmas konsultācijas

Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs | KIC
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.