triviums-apmaciba-galvassapes-miti
TRIVIUMS
50.00 +PVN
1 stundas
Tiešsaistē
67282219
TRIVIUMS
67282219
Galvassāpes: mīti un patiesības
1 stundas
Tiešsaistē
50.00 +PVN

Šķiet, ka lielākajai daļai cilvēku kaut reizi dzīvē ir sāpējusi galva. Pēc jaunākajiem Latvijas iedzīvotāju paraduma pētījuma datiem 45% cilvēku ir sūdzības par galvassāpēm dažādu iemeslu dēļ. Daļai cilvēku galvassāpes mēdz būt pat tik spēcīgas, ka īslaicīgi rada darba nespēju un kopumā ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Vienas no pasaulē biežāk sastopamajām galvassāpēm ir migrēna.

Kas ir migrēna?

Migrēna ir vidēji stipras līdz ļoti stipras galvassāpes, kuras pavada nepatika pret skaņu, gaismu, slikta dūša un varbūt pat vemšana. Migrēnas laikā cilvēks nevar turpināt ierastās ikdienas aktivitātes vai plānotos darbus un viena lēkme var ilgt līdz pat 3 diennaktīm.

Vai zinājāt, ka migrēna saistīta arī ar invaliditāti?

Migrēna kopumā skar ap 15% populācijas un ir 3 visbiežākais ar invaliditāti nodzīvoto gadu (Years lived with disability) izraisošais iemesls pasaulē visos vecumos un abos dzimumos. Aptuveni 2% populācijas slimo ar hronisku migrēnu, kad šādas smagas galvassāpes ir biežāk kā 15 dienas mēnesī. Jaunu darbspējīgu sieviešu vidū migrēna ir otrs biežākais invaliditātes koriģēto dzīves gadu (disability-adjusted life years) cēlonis pasaulē. Tā sastopama arī vīriešiem, taču retāk.

Arī Latvijas iedzīvotāji cieš no migrēnas. Tikai Latvijā nav ierasts runāt par galvassāpēm kā par slimību.  Daudzi cilvēki joprojām nezin, ka galvassāpes var būt ne tikai kādas slimības pazīme, bet arī atsevišķa slimība, kas būtiski ietekmē labbūtību un mazina darba spējas.

Kāpēc mums jārunā par galvassāpēm?

Ja vēlaties veicināt savu darbinieku veselību, aicinām apmeklēt šo izglītojošu semināru par galvassāpēm. Sabiedrības izglītošana veselības jomā ne vien veicinās sabiedrības veselību kopumā, bet arī palielinās darbspējas cilvēkiem ar galvassāpēm un veicinās organizācijas ienākumus.

Seminārā uzzināsiet par:

  • galvassāpju iedalījumiem un veidiem;
  • biežāk sastopamām un vairāk traucējošām galvassāpēm;
  • galvassāpju diagnostiku;
  • ieteikumiem galvassāpju profilaksei un ārstēšanai.

Pēc semināra būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus, lai pilnībā izprastu galvassāpes, to cēloņus un ārstēšanas taktikas.

Semināru vada: Dr. Līga Mekša – neiroloģe un algoloģe. Specializējusies bērnu un pieaugušo galvassāpju aprūpē kā arī multiplās sklerozes pacientu aprūpē. Papildus pamata studijām ārste ir ieguvusi arī starptautisku pieredzi un zināšanas, tai skaitā Dānijas un Vīnes Galvassāpju centros. Dr. Mekša vada Rīgas Austrumu Klīniskās Universitātes slimnīcas “Gaiļezers” Galvassāpju vienību un aktīvi iestājas par nepieciešamību migrēnas diagnozi iekļaut kompensējamo diagnožu sarakstā, lai ikvienam būtu pieejami valsts apmaksāti medikamenti šīs slimības ārstēšanai.

Semināra ilgums: 1.5 stunda.

Semināra mērķis: sabiedrības izglītošana par galvassāpēm, kas ietekmē cilvēka produktivitāti un labsajūtu. 

Galvassāpes nešķiro cilvēkus pēc vecuma, dzimuma, rases vai bagātības.

Šī ir iespēja veicināt savu un darbinieku veselību, un labsajūtu, kas veicinās jūsu komandas darbaspējas un ietekmēs organizācijas ienākumus.

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Tiešsaistē
27.marts, 2023 (pirmdien)
6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem
FranklinCovey Latvia
Palīdzi vadītājiem gūt panākumus savā lomā, attīstot prasmes, kas ir fundamentālas efektīvai komandas vadībai. Šis treniņš ir ideāli piemērots gan jaunajiem vadītājiem, kuri vēlas veikt veiksmīgu pāreju no rezultātu sasniegšanas individuālā līmenī uz efektīvu komandas vadīšanu, gan arī jau pieredzējušiem vadītājiem, kuri meklē praktiskus un pārbaudītus padomus, kā efektīvi vadīt savas komandas.
9 stundas
440.00 +PVN
Klātienē
18.maijs, 2023 (ceturtdien)
Līderības prasmju attīstības programma
TRIVIUMS
Kurss visu līmeņu vadītājiem, speciālistiem, kam nepieciešams attīstīt un nostiprināt līderības un komandas vadības kompetences.
12 stundas
420.00 +PVN
Klātienē
20.aprīlis, 2023 (ceturtdien)
Ievads ilgtspējā & ESG. Galvenie jēdzieni, koncepti, to nozīme
TRIVIUMS
Uzņēmuma laba pārvaldība, kā arī atbildība pret vidi un sabiedrību (jeb ESG) šodienas ģeopolitisko notikumu un straujo klimata pārmaiņu notikumu kontekstā ir kļuvis teju izšķirošs biznesa veiksmes faktors. Ir sācies jauns – ilgtspējīgas un atbildīgas ekonomikas – laikmets, kurā ilgtspējīga biznesa darbība nu ir būtiska konkurētspējas priekšrocība.
2 stundas
110.00 +PVN
Tiešsaistē
13.marts, 2023 (pirmdien)
Galvassāpes: mīti un patiesības
TRIVIUMS
Šķiet, ka lielākajai daļai cilvēku kaut reizi dzīvē ir sāpējusi galva. Pēc jaunākajiem Latvijas iedzīvotāju paraduma pētījuma datiem 45% cilvēku ir sūdzības par galvassāpēm dažādu iemeslu dēļ. Daļai cilvēku galvassāpes mēdz būt pat tik spēcīgas, ka īslaicīgi rada darba nespēju un kopumā ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Vienas no pasaulē biežāk sastopamajām galvassāpēm ir migrēna.
1 stundas
50.00 +PVN
Klātienē
15.februāris, 2023 (trešdien)
Dizaina domāšana. JAUNUMS
TRIVIUMS
Dizaina domāšana ir ieguvusi milzīgu popularitāti pasaules veiksmīgāko uzņēmumu vidū. Google, Apple, Siemens, Lufthansa, General Eletric ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri šo pieeju izmanto gan jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, gan iekšējo procesu uzlabošanai.
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
9.marts, 2023 (ceturtdien)
Efektīvs darbs ar klientu pa tālruni
TRIVIUMS
Klientu apkalpošana pa tālruni prasa īpašu uzmanību un empātiju, lai mēs varētu sniegt izcilu servisu, neatkarīgi no sarunas tēmas un emocionālās intensitātes – vai tā ir informatīva, klientam palīdzoša vai par klienta neizpildītajām saistībām atgādinoša. Šis kurss piedāvā dziļāk izpētīt uz klientu orientētu servisu, fokusējoties uz telekomunikācijas specifiku.
6 stundas
210.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Pieteikšanās līdz: 30. septembra, 2023
Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Pieteikšanās līdz: 29. decembra, 2022
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Pieteikšanās līdz: 26. februāra, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs (KIC)
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Pieteikšanās līdz: 31. marta, 2021
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs (KIC)
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Pieteikšanās līdz: 30. decembra, 2023
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Pieteikšanās līdz: 10. februāra, 2023
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?