Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot – attālināts kurss

  • Post category:

Kas patiesībā ir agile? Vai tā ir teorija, filozofija vai praktiska metode, kas dod reālus uzlabojumus? Kad un kā to pielietot? Vai tā der ikvienam uzņēmumam un organizācijai? Vai tās ieviešanā pastāv riski un kādi tie ir? Apmeklējot kursu aicinām gūt atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem.

Continue Reading Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot – attālināts kurss

Projektu Vadīšanas Meistarklase (Sagatavošanās IPMA sertifikācijai)

  • Post category:

Novērtētākais piecu dienu kurss projektu vadīšanas izcilībai, starptautiski novērtēta pasniedzēja Ivara Ruņģa vadībā. Kurss bāzēts labākajā projektu vadības metodoloģijā, lai strādātu efektīvāk ikdienā, kā arī sagatavotos IPMA sertifikācijai. Šai grupai pieejams ESF līdzfinansējums.

Continue Reading Projektu Vadīšanas Meistarklase (Sagatavošanās IPMA sertifikācijai)

Projektu atveseļošana

  • Post category:

Praktiski rīki jaunam startam. Reālu situāciju izpēle projektā, kurš dažādu iemeslu dēļ ir "nogājis no sliedēm", pieredzes apmaiņa un metodes projektu uzraudzībai, risku analīzei, restartam.

Continue Reading Projektu atveseļošana

Biznesa Klase

  • Post category:

Visu laiku pieprasītākā vadītāju biznesa pamatu programma, mūsdienīga alternatīva augstskolu izglītībai. 20 dienu programmā apvienots pats svarīgākais, kas jāzina katram mūsdienīgam vadītājam par uzņēmuma un darbinieku vadīšanu, kā arī par sevis attīstību. Šai grupai pieejams ESF līdzfinansējums.

Continue Reading Biznesa Klase

Jaunas publikācijas vēl top!

Kaut kas neizdevās