Organizāciju vadības eksperti

Vadības konsultantu un ekspertu datubāze

Kompetences

Es vadu apmācību seminārus un konsultēju cilvēkus un organizācijas organizāciju stratēģiskajā vadībā, personālvadībā, vadītprasmēs, pārmaiņu vadībā un karjeras vadībā.
Visa aktuālā informācija par Latvijas un ārvalstu uzņēmumu finansiālo stāvokli, maksātspēju.
Uzrunāt vai piesaistīt jaunus un komunicēt vai noturēt esošos klientus? Mana kompetence un projektu pieredze ļauj izveidot jēgpilnu klientu vadības, komunikācijas un satura risinājumu biznesa uzsācējiem vai organizācijām.
Gints Turlajs has MSc Degree in Business Economics. He is board member of Economists Association of Latvia. More than 15 years of experience in consulting and university teaching.
Visa veida finansējuma piesaiste/finansējuma struktūru izstrāde korporatīvajiem klientiem – banku finansējumu piesaiste, kapitāla tirgus finansējuma organizācija, aktīvu finansēšana, projektu finansēšana.
Uzņēmumu vadības sistēmu izveide un esošo sakārtošana. CE atbilstības sistēmas CE marķējums. Energopārvaldības sistēmas izveide. Investīciju piesaiste jūsu pašvaldībai. Sapulču vadības kulturas ieviešana organizācijās.
Mācību un konsultāciju risinājumi
Darbinieku un speciālistu attīstības mācību risinājumi. Apgūtās teorētiskās zināšanas dalībniekiem ir “jāizstrādā” praktiski, jo, tikai izmēģinot un redzot, kā tas darbojās, mēs apgūtās prasmes nostiprinām, un tās paliek daudz dziļāk atmiņā.
Sniedzam biznesa un vadības konsultācijas, piedāvājot individuālus risinājumus organizāciju vadības sistēmu ieviešanā un uzturēšanā, tostarp kvalitātes vadības, darba aizsardzības, informācijas drošības, kā arī vides sistēmu ieviešanā. Īstenojam procesu efektivitātes uzlabošanu, izmantojot starptautiski atzītas un modernas metodikas, piemēram, Lean, SixSigma un ToC.
ES projektu izstrāde un vadība uzņēmumiem, organizācijām. Finanšu audits.
Izstrādā un vada mācību kursus un programmas, kā arī sniedz konsultācijas
Mācību programmas, konsultācijas un koučings organizāciju vadītājiem un speciālistiem
1998.gadā dibināts Latvijas-Lielbritānijas kopuzņēmums, kurš ar vairāk kā 20 gadu pieredzi sniedz konsultācijas vadības jautājumos, īstenojot vairāk kā 450 projektus, palīdzot izveidot un ieviest starptautiskos standartus, kā, piemēram, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, BRC, ISO 22000, ISO 27001, ISO 37001 u.c. standartus, ņemot vērā klienta specifiskās vajadzības.

Ir ideja – prasi padomu!

Atsūti savu jautājumu un mēs ieteiksim atbilstošāko risinājumu vai ekspertu.

Latvijas organizācijas attīstības ekspertu datubāze ir veidota sadarbībā ar biedrību “Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācija”.