Projektu-vadibas-trenins_PVK_FranklinCovey-Latvia
FranklinCovey Latvia
420.00 +PVN
8 stundas
Klātienē
27180299
FranklinCovey Latvia
27180299
Projektu vadības kultūra
8 stundas
Klātienē
420.00 +PVN

Nemitīgi pieaugot inovāciju apjomam organizācijās, pieaug arī vajadzība pēc veiksmīgu projektu īstenotājiem un efektīviem projektu vadītājiem visos organizācijas līmeņos. Izaicinājumu rada aizvien trūkstošas darbinieku iemaņas un prasmes, kā to paveikt. Šo tendenci atspoguļo statistika, kas nebūt nav iepriecinoša – ik gadu 65% no uzsāktajiem projektiem piedzīvo neveiksmi. Projekti netiek pabeigti laikā, netiek sasniegti iepriekš definētie mērķi, neizdodas iekļauties sākotnēji noteiktā budžetā.

Risinājums “Projektu vadības kultūra” apvieno labāko no agile un waterfall projektu vadības principiem, kas nodrošina ikvienu projekta vadītāju ar nepieciešamo domāšanas veidu, prasmēm un instrumentiem, lai veiksmīgi iesaistītu un iedvesmotu komandas.

anākumi sākas, definējot projekta vērtību – ikvienam projektam ir jāsniedz vērtība organizācijai. Tiklīdz tā ir definēta, veiksmīgi sadarbojoties un secīgi izmantojot procesa soļus, tiek garantēts pozitīvs rezultāts un veiksmīgi īstenots projekts.

Šī risinājuma izstrādātais procesa ietvars palīdz vadīties un pielietot piecus veiksmīgu projektu vadības pamatelementus. Apvienojumā ar efektīvām rīcībām, kuras tiek apgūtas kursa ietvaros, šī pieeja vieno veiksmīgu projektu īstenošanu un vēlamo rezultātu sasniegšanu atkal un atkal.

Treniņš norisināsies klātienē Neiburgs Hotel, Jauniela 25/27, Rīgā. Viesnīca Neiburgs treniņu dalībniekiem piedāvā īpašu cenu nakšņošanai ar iekļautām brokastīm 109EUR par dienu.

19.09.2023 plkst. 9:00-17:00

Dalības maksa

  • 1 dalībnieks 420 EUR + PVN
  • 2 dalībnieki 778 EUR + PVN
  • 3 dalībnieki 1071 EUR + PVN

 

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Klātienē
28.septembris, 2023 (ceturtdien)
Projektu vadīšanas pamati
Komercizglītības centrs | KIC
Iesaki savam projektu vadītājam! Projektu vadības esence ikdienas efektivitātei jeb pieprasītākais projektu vadības pamatu kurss – no projekta definēšanas līdz riskiem līdz projektu vadītāja kompetencēm – reāli piemēri, pieredze un prakse.
16 stundas
499.00 +PVN
Klātienē
10.oktobris, 2023 (otrdien)
Projektu vadīšanas meistarklase | Sagatavošanās IPMA sertifikācijai
Komercizglītības centrs | KIC
Izcila pieredze kopā ar pasaules klases projektu vadības ekspertu Ivaru Ruņģi. Intensīvs 5 dienu triecienkurss projektu vadībā, kas pieredzējušiem projektu vadītājiem ļaus pāriet nākamajā profesionalitātes līmenī, kā arī sagatavoties starptautiskajai IPMA sertifikācijai. No projektu vadības aspektiem, riskiem, organizācijas reālajā praksē līdz kompetenču stiprināšanai praktiķa vadībā.
40 stundas
1,380.00 +PVN
Tiešsaistē
11.oktobris, 2023 (trešdien)
Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot
TRIVIUMS
Kas patiesībā ir Agile? Vai tā ir teorija, filozofija vai praktiska metode, kas dod reālus uzlabojumus? Kad un kā to pielietot? Vai tā der ikvienam uzņēmumam un organizācijai? Vai tās ieviešanā pastāv riski un kādi tie ir?Aicinām gūt atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem, apmeklējot kursu “Agile pieeja procesu vadībā”!
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
19.oktobris, 2023 (ceturtdien)
Efektīva vadītāja ABC
TRIVIUMS
Kursā par to, kā uzņēmuma/struktūrvienības vadītājam efektīvi vadīt darbiniekus: skaidrot uzņēmuma mērķus un norises, dot darba uzdevumus un kontrolēt izpildi, motivēt darbiniekus, sniegt atbalstu ikdienā un veicināt sadarbību. Un arī par to, kādi ir vadītājam pieejamie resursi un kā tos izmantot, lai mazinātu spriedzi sarežģītās situācijās; kā iedvesmot un veicināt darbinieku proaktivitāti.
12 stundas
450.00 +PVN
Klātienē
27.oktobris, 2023 (piektdien)
Dizaina domāšana
TRIVIUMS
Dizaina domāšana ir ieguvusi milzīgu popularitāti pasaules veiksmīgāko uzņēmumu vidū. Google, Apple, Siemens, Lufthansa, General Eletric ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri šo pieeju izmanto gan jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, gan iekšējo procesu uzlabošanai.
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
1.novembris, 2023 (trešdien)
Projektu vadības pamati
TRIVIUMS
Lai kas ir rakstīts jūsu amata nosaukumā un aprakstā, jūsu darba ikdiena ticamāk saistīta ar dažādu projektu vadību. Neatkarīgi no veicamo darbu apjoma un specifikas, tie visi ir projekti ar līdzīgu struktūru un iekšējo loģiku. Iegūstiet pamatzināšanas, praktiskus rīkus un metodes efektīvai ikdienas projektu vadībai dažādos uzņēmumos.
6 stundas
250.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs | KIC
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs | KIC
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?