Parmainu-vadiba_Emils-Lukjanskis_FranklinCovey-Latvia
FranklinCovey Latvia
460.00 +PVN
9 stundas
Tiešsaistē
27180299
FranklinCovey Latvia
27180299
Pārmaiņu vadība: Kā pārvērst pārmaiņu radīto nenoteiktību iespējā.
9 stundas
Tiešsaistē
460.00 +PVN

Izaicinājums

Pārmaiņas notiek nepārtraukti, esam tam gatavi vai nē. Tomēr, saskaroties ar pārmaiņām, lielākā daļa organizāciju galvenokārt koncentrējas uz procesiem. Veiksmīgai pārmaiņu īstenošanai ir nepieciešams kas vairāk — jūsu cilvēki ir tie, kas nodrošina pārmaiņu norisi.

Mēs kā cilvēki esam radīti reaģēt uz pārmaiņām, lai izdzīvotu. Tas visbiežāk mums liek skatīties uz pārmaiņām kā sarežģītu procesu, kas spēj būt biedējoši.

Mūsdienās vadītāji vienlaicīgi saskaras ar krasām pārmaiņām dažādās jomās. Neatkarīgi no tā, vai jūsu komanda cenšas definēt sev jaunu ikdienas kārtību pēc pandēmijas ieviestajām izmaiņām, vai meklē iespējas, kā labāk risināt jautājumu par jaunu talantu trūkumu, varbūt jūsu komanda mēģina ieviest jaunu sistēmu organizācijā. Lai arī kādas tās būtu – pārmaiņas notiek visur. Efektīvi vadītāji saprot, kā izmantot nenoteiktību, ko rada pārmaiņu process. Viņi palīdz darbiniekiem sagatavoties gaidāmajām pārmaiņām, veiksmīgi vada sevi un komandu cauri pārmaiņu modelim, atbilstoši reaģējot uz cilvēciskajām reakcijām, kā arī palīdz komandai saskatīt jaunas iespējas, lai radītu inovācijas un sasniegtu arvien labākus rezultātus.

 

Pārmaiņu vadība: Kā pārvērst pārmaiņu radīto nenoteiktību iespējā.

Lai gan katras pārmaiņas ir unikālas, tās notiek pēc prognozējama modeļa. Šī modeļa izprašana un spēju attīstīšana, lai veiksmīgi virzītos tam cauri, ļauj mums apzināti izlemt, kā virzīties uz priekšu pat vissarežģītākajos posmos.

 

Rezultāti

Kad mēs apzināmies, ka pārmaiņas notiek pēc paredzama modeļa, mēs varam iemācīties pārvaldīt savas reakcijas un saprast, kā pārvarēt pārmaiņas gan praktiski, gan emocionāli. Tas ļauj mums apzināti noteikt, kā vislabāk virzīties uz priekšu – pat visgrūtākajos posmos. Mēs spējam pārvērst pārmaiņu radītos izaicinājumus, izaugsmi veicinošās iespējās.

Process

Pārmaiņu vadība: Kā pārvērst pārmaiņu radīto nenoteiktību iespējā? programmu iespējams īstenot Jūsu izvēlētā formātā – klātienes, tiešsaistes, All Access Pass – abonementa formātā – vai sertificējot jūsu iekšējos trenerus. Risinājums sastāv no trim moduļiem, un tas var tikt īstenots kā neatkarīgs kurss vai kā praktiskas nodarbības paralēli notiekošajām pārmaiņām.

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:

 • Veidot individuālu pārliecību, izmantojot paredzamu pārmaiņu modeli.
 • Veidot izpratni par piecām izplatītākajām cilvēku reakcijām uz pārmaiņām.
 • Veiksmīgi vadīt sevi un komandu cauri pārmaiņu reakcijām.
 • Optimizēt pārmaiņu vadības procesus.

Treniņa norise

Treniņš tiešsaistē ir sadalīts 3 dienās. Lai saņemtu sertifikātu par treniņu, nepieciešams apmeklēt visas 3 daļas.

13.10.2022 plkst. 9:00-12:15
18.10.2022 plkst. 9:00-12:15
20.10.2022 plkst. 9.00-12.15

Dalības maksa

 • 1 dalībniekam 460 eur + PVN
 • 2 dalībnieki 860 eur + PVN
 • 3 dalībnieki 1185 eur + PVN

Cenā iekļauts

 • Tiešsaistes treniņš
 • Dalībnieka materiāls
 • Pārmaiņu vadības rīki
 • Pārmaiņu modeļa un Reakciju kārtis
 • Sertifikāts par treniņa apguvi

Treniņu vada:

Emīls Lukjanskis
Sertificēts FranklinCovey treneris

Emīls Lukjanskis ir jauns profesionālis ar vadītāja pieredzi uzņēmējdarbībā un plašu darbību pilsoniskās līdzdalības jomā NVO sektorā. Vadot gan 40 cilvēku komandu dažādās Lavijas pilsētās, gan īstenojot lokāla un starptautiska mēroga projektus, viņš salīdzinoši agri ir pieredzējis, ko nozīmē vadīt cilvēkus un kā kļūdīties šajā lomā. Šobrīd savu pieredzi darbā un publiskās uzstāšanās jomā vēlas apvienot un izmantot, lai sniegtu atbalstu citiem vadītājiem, izmantojot FranklinCovey platformu.

Emīls tic, ka šo pasauli labāku varam padarīt tikai mēs paši, tāpēc daļu sava laika velta brīvprātīgajam darbam gan Latvijā, gan starptautiska līmeņa projektos. Savas zināšanas Emīls papildina, universitātē studējot vēsturi un lasot grāmatas, taču, lai atjaunotu savas enerģijas rezerves, viņš ceļo, dodas dabā un makšķerē.

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Tiešsaistē
27.marts, 2023 (pirmdien)
6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem
FranklinCovey Latvia
Palīdzi vadītājiem gūt panākumus savā lomā, attīstot prasmes, kas ir fundamentālas efektīvai komandas vadībai. Šis treniņš ir ideāli piemērots gan jaunajiem vadītājiem, kuri vēlas veikt veiksmīgu pāreju no rezultātu sasniegšanas individuālā līmenī uz efektīvu komandas vadīšanu, gan arī jau pieredzējušiem vadītājiem, kuri meklē praktiskus un pārbaudītus padomus, kā efektīvi vadīt savas komandas.
9 stundas
440.00 +PVN
Klātienē
18.maijs, 2023 (ceturtdien)
Līderības prasmju attīstības programma
TRIVIUMS
Kurss visu līmeņu vadītājiem, speciālistiem, kam nepieciešams attīstīt un nostiprināt līderības un komandas vadības kompetences.
12 stundas
420.00 +PVN
Klātienē
20.aprīlis, 2023 (ceturtdien)
Ievads ilgtspējā & ESG. Galvenie jēdzieni, koncepti, to nozīme
TRIVIUMS
Uzņēmuma laba pārvaldība, kā arī atbildība pret vidi un sabiedrību (jeb ESG) šodienas ģeopolitisko notikumu un straujo klimata pārmaiņu notikumu kontekstā ir kļuvis teju izšķirošs biznesa veiksmes faktors. Ir sācies jauns – ilgtspējīgas un atbildīgas ekonomikas – laikmets, kurā ilgtspējīga biznesa darbība nu ir būtiska konkurētspējas priekšrocība.
2 stundas
110.00 +PVN
Tiešsaistē
13.marts, 2023 (pirmdien)
Galvassāpes: mīti un patiesības
TRIVIUMS
Šķiet, ka lielākajai daļai cilvēku kaut reizi dzīvē ir sāpējusi galva. Pēc jaunākajiem Latvijas iedzīvotāju paraduma pētījuma datiem 45% cilvēku ir sūdzības par galvassāpēm dažādu iemeslu dēļ. Daļai cilvēku galvassāpes mēdz būt pat tik spēcīgas, ka īslaicīgi rada darba nespēju un kopumā ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Vienas no pasaulē biežāk sastopamajām galvassāpēm ir migrēna.
1 stundas
50.00 +PVN
Klātienē
15.februāris, 2023 (trešdien)
Dizaina domāšana. JAUNUMS
TRIVIUMS
Dizaina domāšana ir ieguvusi milzīgu popularitāti pasaules veiksmīgāko uzņēmumu vidū. Google, Apple, Siemens, Lufthansa, General Eletric ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri šo pieeju izmanto gan jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, gan iekšējo procesu uzlabošanai.
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
9.marts, 2023 (ceturtdien)
Efektīvs darbs ar klientu pa tālruni
TRIVIUMS
Klientu apkalpošana pa tālruni prasa īpašu uzmanību un empātiju, lai mēs varētu sniegt izcilu servisu, neatkarīgi no sarunas tēmas un emocionālās intensitātes – vai tā ir informatīva, klientam palīdzoša vai par klienta neizpildītajām saistībām atgādinoša. Šis kurss piedāvā dziļāk izpētīt uz klientu orientētu servisu, fokusējoties uz telekomunikācijas specifiku.
6 stundas
210.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Pieteikšanās līdz: 30. septembra, 2023
Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Pieteikšanās līdz: 29. decembra, 2022
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Pieteikšanās līdz: 26. februāra, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs (KIC)
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Pieteikšanās līdz: 31. marta, 2021
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs (KIC)
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Pieteikšanās līdz: 30. decembra, 2023
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Pieteikšanās līdz: 10. februāra, 2023
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?