krajumu_vadiba
Komercizglītības centrs
250.00 +PVN
6 stundas
Tiešsaistē
+371 67 24 05 62
Komercizglītības centrs
+371 67 24 05 62
Efektīva krājumu vadība
6 stundas
Tiešsaistē
250.00 +PVN

Kā samazināt krājumus un palielināt peļņu?

Cik ir optimāls krājumu daudzums?

Kā neiepirkt par daudz?

Kā neiesaldēt naudu?

Kā veidot krājumus tādā daudzumā, lai visi ir apmierināti un uzņēmums netērē vairāk kā vajag!

“Ir ļoti vienkārši padarīt naudu par krājumiem, daudz grūtāk krājumus pārvērst atpakaļ naudā”

D.Šraibfeders.

Kāds ir efektīvais krājumu līmenis Jūsu uzņēmumam? Kā to pārvaldīt? Cik naudas līdzekļus var atbrīvot, tiekot vaļā no liekiem uzkrājumiem? COVID laikā uzņēmumi paliek īpaši jūtīgi pret ‘iesaldēto’ naudu. Mūsu spēkos ir ietekmēt, lai uzņēmums kļūst pelnošāks.

Kursa laikā apgūsiet, kā efektīvi pārvaldīt krājumus, lai neveidojas lieki uzkrājumi un netiktu iesaldēti naudas resursi. Tēmas tiks apskatītas gan teorētiski, gan praktiski, veicot aprēķinus un diskutējot par labākajiem risinājumiem.

Kursu vada iepircējs kopš 4 gadu vecuma, kaislīgs “kaulētājs” un domājošs stratēģiskais naudas taupītājs Darja Junusova. Guvusi profesionālo pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs (Hansa Matrix, Atea Global Services (SSC), VWR International, Schneider Electric). Šobrīd HansaMatrix stratēģiskā iepirkumu vadītāja. Vadot iepircēju komandas, pamanīja nepieciešamību veikt speciālistu iepirkumu iemaņu trenēšanu, un, neatrodot attiecīgo piedāvājumu, apmācību tirgū, izveidojusi savu metodi, kura ir balstīta uz spēļošanas principiem un jau atklājās unikālā kursā iepircējiem. Savukārt šis krājumu vadības treniņš ir nākamais unikālais produkts, ko eksperte arī radījusi kā aktuālu tēmu, kas nav pieejama Latvijā.

MĒRĶAUDITORIJA:

 • iepircēji
 • atbildīgie par krājumiem
 • noliktavu vadītāji
 • ražošanas vadītāji
 • uzņēmumu vadītāji, kas vēlas saprast, kā ar krājumu vadību ietaupīt uzņēmuma resursus

Dalībnieki, kam ikdienas darba sastāvdaļa ir iepirkumu organizēšana un preču sortimenta pārvaldīšana.Tiem, kuri meklē veidus, kā ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un pirkt tieši tik, cik nepieciešams.

 • Krājumi un to būtība.
 • Krājumu uzglabāšanas un pasūtīšanas izmaksas.
 • Pieprasījuma aprēķināšana.
 • Sezonalitātes koeficienti.
 • Krājumu papildināšanas modeļi.
 • ABC, XYZ analīzes krājumiem.
 • Drošības krājumi – mērķi to veidošanai, aprēķinu metodes.
 • Optimālā pasūtījuma aprēķins.
 • Krājumu apgrozījuma ātrums un kā to ietekmēt, normatīvais apgrozījums.
 • Pieprasījuma apmierinātības līmeņa noteikšana.
 • Produktu rentabilitāte.
 • Tipiskās kļūdas iepirkumos.

MĀCĪBU PROCESS UN METODES

Mācību procesā dalībnieki apgūs krājumu vadības rīkus gan teorētiski, gan praktiski. Teorijas bloki tiek papildināti ar piemēriem un dažādu praksē balstītu gadījumu analīzi. Treniņa laikā tiek veidotas komandas, kam kopīgi jārisina uzdevumi, notiek diskusijas un gan trenere, gan grupas dalībnieki sniedz atgriezenisko saiti par rastajiem risinājumiem.

 • Pasniedzēja ļoti kompetenta un zinoša, aktīvi iesaistīja grupu diskusijās, bija iespēja uzzināt citu dalībnieku pieredzi.
 • Seminārs vadīts profesionāli. Ļaujot izpausties un nogriežot tajās vietās, kur ir par daudz.
 • Ļoti atraktīva un interesanta pieeja apmācībām.
 • Pozitīva attieksme, aktīva visu cilvēku iesaiste uzdevumu risināšanā.
 • Programma sastādīta labi, daudz informācijas no citiem dalībniekiem un pasniedzējas pieredzes.
 • Šī bija lieliska nodarbība.
 • Pasniedzējas pasniegšanas veids ir ļoti uzslavējams!
 • Spēcīga jomas profesionāle

Lektore: Darja Junusova

Šobrīd ir HansaMatrix stratēģiskā iepirkumu vadītāja. Pati sevi raksturo kā iepircēju kopš 4 gadu vecuma, kaislīgu “kaulētāju” un stratēģiski domājošu naudas taupītāju ar profesionālo pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs (Atea Global Services (SSC), VWR International, Schneider Electric).

Vadot iepircēju komandas, pamanīja nepieciešamību veikt iepirkumu speciālistu trenēšanu, taču, neatrodot attiecīgo piedāvājumu apmācību tirgū, izveidojusi savu iepirkumu simulācijas spēli “Nopērc rozā ziloni”. Savukārt vadot iepircēju pamatiemaņu trenēšanas mācības, saņēmusi pieprasījumus izveidot nākamās pakāpes mācības iepircējiem par krājumu vadību.

Tehniski domājošs, entuziastisks un ļoti enerģisks eksperts. Zināma kā radošs problēmu risinātājs un spēcīgs atbalsta komandas līderis. Inženierzinātņu pieredze teorētiski un praktiski. Kaislīga pārrunu vadītāja ar izteiktu mērķa sasniegšanas gēnu. Spēcīga ekspertīze piegādes ķēžu vadībā (vadošajā Latvijas FMCG uzņēmumā un starptautiskos uzņēmumos), izmaksu samazināšanas projektos, klientu apkalpošanā. 

Izglītība: Būvniecības inženiera maģistra grāds (RTU). Vada lekciju kursu “Starptautisko iepirkumu organizēšana” RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē. 2020.gadā saņēma studentu izvēles balvu ka viena no labākajiem RTU pasniedzējiem.

Regulāri papildina savas zināšanas iepirkumu un vadības jomā Latvijā un ārvalstīs, tādās tēmās kā:

 • Supply chain logistics, Supply chain planning, Supply chain operations, Supply chain sourcing, Supply chain management strategy
 • Professional business coaching, 3D life coaching, Team management and leadership, Feedback course
  Business and administration, level 2
 • Time management
 • Leading negotiations

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Tiešsaistē
27.marts, 2023 (pirmdien)
6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem
FranklinCovey Latvia
Palīdzi vadītājiem gūt panākumus savā lomā, attīstot prasmes, kas ir fundamentālas efektīvai komandas vadībai. Šis treniņš ir ideāli piemērots gan jaunajiem vadītājiem, kuri vēlas veikt veiksmīgu pāreju no rezultātu sasniegšanas individuālā līmenī uz efektīvu komandas vadīšanu, gan arī jau pieredzējušiem vadītājiem, kuri meklē praktiskus un pārbaudītus padomus, kā efektīvi vadīt savas komandas.
9 stundas
440.00 +PVN
Klātienē
18.maijs, 2023 (ceturtdien)
Līderības prasmju attīstības programma
TRIVIUMS
Kurss visu līmeņu vadītājiem, speciālistiem, kam nepieciešams attīstīt un nostiprināt līderības un komandas vadības kompetences.
12 stundas
420.00 +PVN
Klātienē
20.aprīlis, 2023 (ceturtdien)
Ievads ilgtspējā & ESG. Galvenie jēdzieni, koncepti, to nozīme
TRIVIUMS
Uzņēmuma laba pārvaldība, kā arī atbildība pret vidi un sabiedrību (jeb ESG) šodienas ģeopolitisko notikumu un straujo klimata pārmaiņu notikumu kontekstā ir kļuvis teju izšķirošs biznesa veiksmes faktors. Ir sācies jauns – ilgtspējīgas un atbildīgas ekonomikas – laikmets, kurā ilgtspējīga biznesa darbība nu ir būtiska konkurētspējas priekšrocība.
2 stundas
110.00 +PVN
Tiešsaistē
13.marts, 2023 (pirmdien)
Galvassāpes: mīti un patiesības
TRIVIUMS
Šķiet, ka lielākajai daļai cilvēku kaut reizi dzīvē ir sāpējusi galva. Pēc jaunākajiem Latvijas iedzīvotāju paraduma pētījuma datiem 45% cilvēku ir sūdzības par galvassāpēm dažādu iemeslu dēļ. Daļai cilvēku galvassāpes mēdz būt pat tik spēcīgas, ka īslaicīgi rada darba nespēju un kopumā ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Vienas no pasaulē biežāk sastopamajām galvassāpēm ir migrēna.
1 stundas
50.00 +PVN
Klātienē
15.februāris, 2023 (trešdien)
Dizaina domāšana. JAUNUMS
TRIVIUMS
Dizaina domāšana ir ieguvusi milzīgu popularitāti pasaules veiksmīgāko uzņēmumu vidū. Google, Apple, Siemens, Lufthansa, General Eletric ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri šo pieeju izmanto gan jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, gan iekšējo procesu uzlabošanai.
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
9.marts, 2023 (ceturtdien)
Efektīvs darbs ar klientu pa tālruni
TRIVIUMS
Klientu apkalpošana pa tālruni prasa īpašu uzmanību un empātiju, lai mēs varētu sniegt izcilu servisu, neatkarīgi no sarunas tēmas un emocionālās intensitātes – vai tā ir informatīva, klientam palīdzoša vai par klienta neizpildītajām saistībām atgādinoša. Šis kurss piedāvā dziļāk izpētīt uz klientu orientētu servisu, fokusējoties uz telekomunikācijas specifiku.
6 stundas
210.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Pieteikšanās līdz: 30. septembra, 2023
Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Pieteikšanās līdz: 29. decembra, 2022
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Pieteikšanās līdz: 26. februāra, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs (KIC)
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Pieteikšanās līdz: 31. marta, 2021
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs (KIC)
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Pieteikšanās līdz: 30. decembra, 2023
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Pieteikšanās līdz: 10. februāra, 2023
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?