krajumu_vadiba
Komercizglītības centrs
250.00 +PVN
6 stundas
Tiešsaistē
+371 67 24 05 62
Komercizglītības centrs
+371 67 24 05 62
Efektīva krājumu vadība
6 stundas
Tiešsaistē
250.00 +PVN

Kā samazināt krājumus un palielināt peļņu?

Cik ir optimāls krājumu daudzums?

Kā neiepirkt par daudz?

Kā neiesaldēt naudu?

Kā veidot krājumus tādā daudzumā, lai visi ir apmierināti un uzņēmums netērē vairāk kā vajag!

“Ir ļoti vienkārši padarīt naudu par krājumiem, daudz grūtāk krājumus pārvērst atpakaļ naudā”

D.Šraibfeders.

Kāds ir efektīvais krājumu līmenis Jūsu uzņēmumam? Kā to pārvaldīt? Cik naudas līdzekļus var atbrīvot, tiekot vaļā no liekiem uzkrājumiem? COVID laikā uzņēmumi paliek īpaši jūtīgi pret ‘iesaldēto’ naudu. Mūsu spēkos ir ietekmēt, lai uzņēmums kļūst pelnošāks.

Kursa laikā apgūsiet, kā efektīvi pārvaldīt krājumus, lai neveidojas lieki uzkrājumi un netiktu iesaldēti naudas resursi. Tēmas tiks apskatītas gan teorētiski, gan praktiski, veicot aprēķinus un diskutējot par labākajiem risinājumiem.

Kursu vada iepircējs kopš 4 gadu vecuma, kaislīgs “kaulētājs” un domājošs stratēģiskais naudas taupītājs Darja Junusova. Guvusi profesionālo pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs (Hansa Matrix, Atea Global Services (SSC), VWR International, Schneider Electric). Šobrīd HansaMatrix stratēģiskā iepirkumu vadītāja. Vadot iepircēju komandas, pamanīja nepieciešamību veikt speciālistu iepirkumu iemaņu trenēšanu, un, neatrodot attiecīgo piedāvājumu, apmācību tirgū, izveidojusi savu metodi, kura ir balstīta uz spēļošanas principiem un jau atklājās unikālā kursā iepircējiem. Savukārt šis krājumu vadības treniņš ir nākamais unikālais produkts, ko eksperte arī radījusi kā aktuālu tēmu, kas nav pieejama Latvijā.

MĒRĶAUDITORIJA:

 • iepircēji
 • atbildīgie par krājumiem
 • noliktavu vadītāji
 • ražošanas vadītāji
 • uzņēmumu vadītāji, kas vēlas saprast, kā ar krājumu vadību ietaupīt uzņēmuma resursus

Dalībnieki, kam ikdienas darba sastāvdaļa ir iepirkumu organizēšana un preču sortimenta pārvaldīšana.Tiem, kuri meklē veidus, kā ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un pirkt tieši tik, cik nepieciešams.

 • Krājumi un to būtība.
 • Krājumu uzglabāšanas un pasūtīšanas izmaksas.
 • Pieprasījuma aprēķināšana.
 • Sezonalitātes koeficienti.
 • Krājumu papildināšanas modeļi.
 • ABC, XYZ analīzes krājumiem.
 • Drošības krājumi – mērķi to veidošanai, aprēķinu metodes.
 • Optimālā pasūtījuma aprēķins.
 • Krājumu apgrozījuma ātrums un kā to ietekmēt, normatīvais apgrozījums.
 • Pieprasījuma apmierinātības līmeņa noteikšana.
 • Produktu rentabilitāte.
 • Tipiskās kļūdas iepirkumos.

MĀCĪBU PROCESS UN METODES

Mācību procesā dalībnieki apgūs krājumu vadības rīkus gan teorētiski, gan praktiski. Teorijas bloki tiek papildināti ar piemēriem un dažādu praksē balstītu gadījumu analīzi. Treniņa laikā tiek veidotas komandas, kam kopīgi jārisina uzdevumi, notiek diskusijas un gan trenere, gan grupas dalībnieki sniedz atgriezenisko saiti par rastajiem risinājumiem.

 • Pasniedzēja ļoti kompetenta un zinoša, aktīvi iesaistīja grupu diskusijās, bija iespēja uzzināt citu dalībnieku pieredzi.
 • Seminārs vadīts profesionāli. Ļaujot izpausties un nogriežot tajās vietās, kur ir par daudz.
 • Ļoti atraktīva un interesanta pieeja apmācībām.
 • Pozitīva attieksme, aktīva visu cilvēku iesaiste uzdevumu risināšanā.
 • Programma sastādīta labi, daudz informācijas no citiem dalībniekiem un pasniedzējas pieredzes.
 • Šī bija lieliska nodarbība.
 • Pasniedzējas pasniegšanas veids ir ļoti uzslavējams!
 • Spēcīga jomas profesionāle

Lektore: Darja Junusova

Šobrīd ir HansaMatrix stratēģiskā iepirkumu vadītāja. Pati sevi raksturo kā iepircēju kopš 4 gadu vecuma, kaislīgu “kaulētāju” un stratēģiski domājošu naudas taupītāju ar profesionālo pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs (Atea Global Services (SSC), VWR International, Schneider Electric).

Vadot iepircēju komandas, pamanīja nepieciešamību veikt iepirkumu speciālistu trenēšanu, taču, neatrodot attiecīgo piedāvājumu apmācību tirgū, izveidojusi savu iepirkumu simulācijas spēli “Nopērc rozā ziloni”. Savukārt vadot iepircēju pamatiemaņu trenēšanas mācības, saņēmusi pieprasījumus izveidot nākamās pakāpes mācības iepircējiem par krājumu vadību.

Tehniski domājošs, entuziastisks un ļoti enerģisks eksperts. Zināma kā radošs problēmu risinātājs un spēcīgs atbalsta komandas līderis. Inženierzinātņu pieredze teorētiski un praktiski. Kaislīga pārrunu vadītāja ar izteiktu mērķa sasniegšanas gēnu. Spēcīga ekspertīze piegādes ķēžu vadībā (vadošajā Latvijas FMCG uzņēmumā un starptautiskos uzņēmumos), izmaksu samazināšanas projektos, klientu apkalpošanā. 

Izglītība: Būvniecības inženiera maģistra grāds (RTU). Vada lekciju kursu “Starptautisko iepirkumu organizēšana” RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē. 2020.gadā saņēma studentu izvēles balvu ka viena no labākajiem RTU pasniedzējiem.

Regulāri papildina savas zināšanas iepirkumu un vadības jomā Latvijā un ārvalstīs, tādās tēmās kā:

 • Supply chain logistics, Supply chain planning, Supply chain operations, Supply chain sourcing, Supply chain management strategy
 • Professional business coaching, 3D life coaching, Team management and leadership, Feedback course
  Business and administration, level 2
 • Time management
 • Leading negotiations

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Klātienē
28.septembris, 2023 (ceturtdien)
Projektu vadīšanas pamati
Komercizglītības centrs | KIC
Iesaki savam projektu vadītājam! Projektu vadības esence ikdienas efektivitātei jeb pieprasītākais projektu vadības pamatu kurss – no projekta definēšanas līdz riskiem līdz projektu vadītāja kompetencēm – reāli piemēri, pieredze un prakse.
16 stundas
499.00 +PVN
Klātienē
4.oktobris, 2023 (trešdien)
Vadītājs un vadītprasme
Komercizglītības centrs | KIC
Latvijā pieprasītākais vadītprasmju pamatu kurss. Svarīgākais, kas jāzina jaunam vadītājam, vadītājam, kas pa tādu kļuvis parādot sevi kā izcilu speciālistu vai nesen nodibinājuši savu uzņēmumu. Būtiskākais vadītāja arsenāls 2 dienu treniņā – no izaicinājumiem vadītāja lomā, personības iezīmēm un ierobežojumiem līdz līderībai, emocionālajai inteliģencei, konfliktu risināšanai, motivācijai.
16 stundas
499.00 +PVN
Klātienē
10.oktobris, 2023 (otrdien)
Projektu vadīšanas meistarklase | Sagatavošanās IPMA sertifikācijai
Komercizglītības centrs | KIC
Izcila pieredze kopā ar pasaules klases projektu vadības ekspertu Ivaru Ruņģi. Intensīvs 5 dienu triecienkurss projektu vadībā, kas pieredzējušiem projektu vadītājiem ļaus pāriet nākamajā profesionalitātes līmenī, kā arī sagatavoties starptautiskajai IPMA sertifikācijai. No projektu vadības aspektiem, riskiem, organizācijas reālajā praksē līdz kompetenču stiprināšanai praktiķa vadībā.
40 stundas
1,380.00 +PVN
Tiešsaistē
11.oktobris, 2023 (trešdien)
Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot
TRIVIUMS
Kas patiesībā ir Agile? Vai tā ir teorija, filozofija vai praktiska metode, kas dod reālus uzlabojumus? Kad un kā to pielietot? Vai tā der ikvienam uzņēmumam un organizācijai? Vai tās ieviešanā pastāv riski un kādi tie ir?Aicinām gūt atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem, apmeklējot kursu “Agile pieeja procesu vadībā”!
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
18.oktobris, 2023 (trešdien)
Darījumu sarunas | iebildumi un argumenti
Komercizglītības centrs | KIC
Rets kurss viena no Latvijas visaugstāk vērtēto treneru - Agra Gravas vadībā. Unikāla pieeja darījumu sarunu aspektu izprašanai kopā ar biznesa psihoterapeitu. Kurss sniedz gan izpratni, gan “bruņojumu” un metodiku veiksmīgai sarunu vadīšanai un iebildumu pārvarēšanai. No attiecību veidošanas līdz "jocīgajiem argumentiem" un "tukšajiem iebildumiem" un to, "kā nešaut sev kājā darījumu sarunās".
16 stundas
499.00 +PVN
Klātienē
19.oktobris, 2023 (ceturtdien)
Efektīva vadītāja ABC
TRIVIUMS
Kursā par to, kā uzņēmuma/struktūrvienības vadītājam efektīvi vadīt darbiniekus: skaidrot uzņēmuma mērķus un norises, dot darba uzdevumus un kontrolēt izpildi, motivēt darbiniekus, sniegt atbalstu ikdienā un veicināt sadarbību. Un arī par to, kādi ir vadītājam pieejamie resursi un kā tos izmantot, lai mazinātu spriedzi sarežģītās situācijās; kā iedvesmot un veicināt darbinieku proaktivitāti.
12 stundas
450.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs | KIC
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs | KIC
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?