dizaina_domasana
Komercizglītības centrs
449.00 +PVN
12 stundas
Tiešsaistē
+371 67 24 05 62
Komercizglītības centrs
+371 67 24 05 62
Dizaina domāšana biznesam
12 stundas
Tiešsaistē
449.00 +PVN

Dizaina domāšana ir universāla pieeja ar plašu pielietošanas potenciālu jaunu un uzlabotu risinājumu meklēšanā. Divu dienu praktiskā treniņā saņemsiet rīku komplektu un iemaņas, lai organizētu procesus un izmantotu metodes, kas stiprina neierobežotu radošumu, vienlaikus radot konstruktīvi racionālus rezultātus. Process dod neskaitāmas iespējas vairot idejas un pieejamo izvēļu loku, un tajā pašā laikā arī piespiež apzināto izvēļu loku sašaurināt līdz biznesam racionālākajai izvēlei.

Dizaina domāšana vienlaicīgi ir gan instrumentu komplekts, gan arī domāšanas veids, kas manifestē jaunas vērtības radīšanu. Šīs filozofijas centrā atrodas cilvēks un vērtība, kas ļauj arī biznesa kontekstā vairot pievienoto vērtību. Tikai vērtība lietotājiem ir izšķirošais kritērijs, kas noteiks produkta vai pakalpojuma dzīvotspēju. Tāpat tieši pievienotā vērtība procesa dalībniekiem ir tas panākumu faktors, kas atvieglos jebkuru izmaiņu ieviešanas ciklu.

Dizaina domāšana tiek pielietota jaunu produktu izstrādē, produktu uzlabošanā, uzņēmuma procesu uzlabošanā, kā arī komandas saliedēšanā.

MĒRĶAUDITORIJA

Profesionāļi, kas vēlas izmēģināt un izprast pasaulē augstu novērtētu metodi, lai uzlabotu un izstrādātu jaunus produktus, procesus, kā arī meklētu jaunas, radošas pieejas esošo problēmu risināšanai.

PROGRAMMA

 • Dizaina domāšanas filozofija
 • Dizaina domāšanas būtiskākie jēdzieni, to nozīme
 • Problēmas identificēšanas aktivitātes
 • Dizaina domāšanas procesa pārskats: 8 dizaina domāšanas procesa soļi
 • Praktiskie uzdevumi katrā no dizaina domāšanas posmiem
 • Stāstu stāstīšanas nozīme un iesaiste dizaina domāšanā

IEGUVUMI

Ieguvumi uzņēmumam:

 • Izaugsme un jaunas iespējas
 • Pozīcijas nostiprināšana
 • Saiknes ar klientu stiprināšana
 • Iekšējo uzņēmuma saišu stiprināšana
 • Jaunas vērtības radīšana
 • Jaunas nišas atklāšana
 • Jauna tirgus izveidošana

Ieguvumi risinājumam:

 • Cilvēku un vajadzību centrēta uzmanība
 • Ieguvumu un vajadzību izpratne
 • Patiesas vērtības iesakņošanās lēmumu pieņemšanā 
 • Neierobežotas iespējas caur radošo potenciālu
 • Skaidri racionālie un biznesa orientēti kritēriji
 • Nepārtraukta atgriezeniskā saite 

Ieguvumi dalībniekiem:

 • Iesaiste
 • Radošums
 • Izgudrojumi
 • Motivācija

MĀCĪBU PROCESS:

Piedaloties šajā kursā, dalībnieki varēs iepazīties un labāk izprast dizaina domāšanas filozofiju un būtiskākos jēdzienus, kā arī dizaina domāšanas procesus un tā soļus. Kursa praktisko aktivitāšu ietvaros dalībnieki piedalīsies simulētā dizaina domāšanas procesā, risinot izvēlēto problēmu.

Pēc kursa beigām dalībniekiem būs ieskats un praktiska pieredze dizaina domāšanas procesā.

ATSAUKSMES

 • Zanes pieredze lielu IT uzņēmumu vadības pozīcijās un praktiskie piemēri iedod kopēju pārliecību, ka tas radošums, kas parādās metodēs, fantastiski iet kopā ar rezultātos orientētu pieeju. Tas ir tas, ko meklēju!
 • Aktīva, atvērta un uz dalībnieku vajadzībām orientēta trenere. Enerģija plūst no visām pusēm ????
 • Izskaidroja man fantastisku, plaši pielietojamu rīku, ka līdz šim bijis tikai trendīgs vārds, bet nu ir ikdienas elements.
 • Iesaku! Vienkārši, skaidri un pielietojami!

Trenere: Zane Segruma

Pieredze: Ekspertei ir vairāk kā 20 gadu pieredze IT industrijā, kur prakse gūta projektu un servisu vadības lomās. Pēdējo gadu pieredze un darbības joma saistās ar Agile metožu ieviešanu, pārmaiņu vadību, kā arī izaugsmes stratēģijas realizēšanu uzņēmumā Accenture Latvia. Dizaina domāšana un vērtības orientētu pakalpojumu ieviešana globālā mērogā ir neatņemama sastāvdaļa darbam, ko Zane ir organizējusi. 

Izglītība: Maģistra grāds vadībzinībās (EMBA,  Rīgas Ekonomikas augstskola), bakalaura grāds datorzinātnē (Latvijas Universitāte). Sertificēta Agile speciāliste: Certified Product Ower, Certified Scrum Master, Certified Agile Leadership I, Certified SAF5 Program Consultant. Sertificēta Dizaina domāšanas speciāliste: Advanced Design Thinking Certificate by IDEO U.

Pieeja: Savā pieredzē neskaitāmas reizes bijusi lieciniece lieliskām iniciatīvām un idejām, kas tā arī nav spējušas sasniegt savu potenciālu tādēļ, ka ir sekojušas nepareiziem mērķiem un izejot no vērtību ierobežojošiem vadmotīviem. Tajā pašā laikā arvien biežāk dzirdam par pārsteidzošām idejām un projektiem, kas atrod savu vietu tirgū un skaidri spēj definēt vērtību, ko tās rada klientiem. “Uzskatu, ka vērtības noteikšana un nepārtraukta validācija ir galvenais, kam ir jāpievērš uzmanība jebkurā izmaiņu procesā!”

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Tiešsaistē
27.marts, 2023 (pirmdien)
6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem
FranklinCovey Latvia
Palīdzi vadītājiem gūt panākumus savā lomā, attīstot prasmes, kas ir fundamentālas efektīvai komandas vadībai. Šis treniņš ir ideāli piemērots gan jaunajiem vadītājiem, kuri vēlas veikt veiksmīgu pāreju no rezultātu sasniegšanas individuālā līmenī uz efektīvu komandas vadīšanu, gan arī jau pieredzējušiem vadītājiem, kuri meklē praktiskus un pārbaudītus padomus, kā efektīvi vadīt savas komandas.
9 stundas
440.00 +PVN
Klātienē
18.maijs, 2023 (ceturtdien)
Līderības prasmju attīstības programma
TRIVIUMS
Kurss visu līmeņu vadītājiem, speciālistiem, kam nepieciešams attīstīt un nostiprināt līderības un komandas vadības kompetences.
12 stundas
420.00 +PVN
Klātienē
20.aprīlis, 2023 (ceturtdien)
Ievads ilgtspējā & ESG. Galvenie jēdzieni, koncepti, to nozīme
TRIVIUMS
Uzņēmuma laba pārvaldība, kā arī atbildība pret vidi un sabiedrību (jeb ESG) šodienas ģeopolitisko notikumu un straujo klimata pārmaiņu notikumu kontekstā ir kļuvis teju izšķirošs biznesa veiksmes faktors. Ir sācies jauns – ilgtspējīgas un atbildīgas ekonomikas – laikmets, kurā ilgtspējīga biznesa darbība nu ir būtiska konkurētspējas priekšrocība.
2 stundas
110.00 +PVN
Tiešsaistē
13.marts, 2023 (pirmdien)
Galvassāpes: mīti un patiesības
TRIVIUMS
Šķiet, ka lielākajai daļai cilvēku kaut reizi dzīvē ir sāpējusi galva. Pēc jaunākajiem Latvijas iedzīvotāju paraduma pētījuma datiem 45% cilvēku ir sūdzības par galvassāpēm dažādu iemeslu dēļ. Daļai cilvēku galvassāpes mēdz būt pat tik spēcīgas, ka īslaicīgi rada darba nespēju un kopumā ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Vienas no pasaulē biežāk sastopamajām galvassāpēm ir migrēna.
1 stundas
50.00 +PVN
Klātienē
15.februāris, 2023 (trešdien)
Dizaina domāšana. JAUNUMS
TRIVIUMS
Dizaina domāšana ir ieguvusi milzīgu popularitāti pasaules veiksmīgāko uzņēmumu vidū. Google, Apple, Siemens, Lufthansa, General Eletric ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri šo pieeju izmanto gan jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, gan iekšējo procesu uzlabošanai.
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
9.marts, 2023 (ceturtdien)
Efektīvs darbs ar klientu pa tālruni
TRIVIUMS
Klientu apkalpošana pa tālruni prasa īpašu uzmanību un empātiju, lai mēs varētu sniegt izcilu servisu, neatkarīgi no sarunas tēmas un emocionālās intensitātes – vai tā ir informatīva, klientam palīdzoša vai par klienta neizpildītajām saistībām atgādinoša. Šis kurss piedāvā dziļāk izpētīt uz klientu orientētu servisu, fokusējoties uz telekomunikācijas specifiku.
6 stundas
210.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Pieteikšanās līdz: 30. septembra, 2023
Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Pieteikšanās līdz: 29. decembra, 2022
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Pieteikšanās līdz: 26. februāra, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs (KIC)
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Pieteikšanās līdz: 31. marta, 2021
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs (KIC)
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Pieteikšanās līdz: 30. decembra, 2023
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Pieteikšanās līdz: 10. februāra, 2023
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?