KIC.LV-FB-event-photo-92
Komercizglītības centrs | KIC
250.00 +PVN
7 stundas
Tiešsaistē
+371 67 24 05 62
Komercizglītības centrs | KIC
+371 67 24 05 62
Darbinieku atlase mūsdienās
7 stundas
Tiešsaistē
250.00 +PVN

Kā ieraudzīt un apzināt to, kas ir acīmredzams? Kā atrast un nosargāt dārgāko resursu – cilvēku? Kā atrast atbilstošāko darbinieku un veidot labas attiecības kopš pirmajiem saskarsmes mirkļiem? Kāpēc ir svarīgi nepieciešamības gadījumā darba attiecības izbeigt abpusēji cieņpilni? Nianses ietekmē būtisko.

MĒRĶAUDITORIJA:

 • Darbinieki, kam jārealizē atlases, darbā ievadīšanas un darba attiecību pārtraukšanas procesi.
 • Vadītāji un darbinieki, kam jāvada atlases intervijas.

Programma
Procesa soļi no vakances rašanās brīža līdz pārbaudes laika beigām
o Darba tirgus situācija un darbinieku pieejamība
o Esošo resursu racionāla pārstrukturizēšana, lai samazinātu atlases laiku un izmaksas
o Vēlamā atlases veida izvēles pamatojums
o Sludinājuma izveide atbilstoši vēlamā kandidāta piesaistei un atbilstoši likuma prasībām
o CV “slēptās” informācijas nolasīšanas iespējas
o Atlases rezultātu paziņošana
Retāk pieminētās lietas
o Organizācijas kultūras ietekme uz atlases procesu
o Atlase kā mārketinga “instruments”
o Nedaudz par vērtībām un psiholoģisko “saderību”
o Likuma prasības un datu aizsardzības regula
Dažādu atlases interviju veidi un to sekmīga novadīšana
o Prasme “dzirdēt” kandidātu
o Atlases interviju veidi, to mērķis un sagaidāmais iznākums
o Attālinātās intervijas
o Kandidātu novērtēšanas nepieciešamība un nozīme
o Kandidātu novērtēšanas metodes un to uzticamība
o Atsauksmes, kurām var uzticēties un datu aizsardzība
Jauno darbinieku darbā ievadīšanas (on-boardig) procesa nozīme, vadītāja atbildība
o Vadītāja galvenie uzdevumi darbinieku pārbaudes laikā
o Pārbaudes laika sekas – prakse un likumdošana
Darba attiecību pārtraukšanas nianses
o “Mazāk sāpīga” komunikācija ar darbinieku
o Aprūpētais uzteikums
o Ja darbinieks vēlas atgriezties …

Seminārs, kurā pasniedzējas stāstītais tiks papildināts ar piemēriem, dalībnieki aktīvi darbosies, pildot dažādus praktiskus uzdevumus gan individuāli, gan grupās. Vēlams sagatavot gadījumus vai problēmjautājumus no iepriekšējās pieredzes.

Atsauksmes

 • Darbs ir izcili paveikts!
 • Ļoti interesanti pastāsta par aktuālo tēmu, sniedz labus un uzskatāmus piemērus, atbild uzjautājumiem, precizē vai uzdotais uzdevums ir skaidrs.
 • Nosvērti un akurāti pasniedz semināru- viegli uztvert.
 • Ļoti atsaucīga un atbild uz visiem jautājumiem.
 • Atsvaidzināju atmiņā teoriju, uzzināju par jautājumiem, ko tomēr nedrīkst uzdot darba intervijās, un darbinieka profilā noteikti prasīšu norādi, uz ko cilvēks orientēts, nevis tikai kompetences.
 • Saziņa nevis čatā, kā tas visur notiek, bet tiešām bija sajūta, ka esmu seminārā klātienē.
 • Noderīgs materiāls, tēma ļoti aktuāla.

Treniņu vadīs: KIC trenere Sandra Liepa

Personāla attīstības, motivācijas un darba izpildes vadīšanas eksperte, kas apvieno inovatīvas vadības un cilvēku psiholoģijas aspektus izcilas darbinieku pieredzes radīšanā. Praktisko pieredzi guvusi vairāk kā 20 gadus vadot personāla attīstības un atlases funkcijas dažādu nozaru starptautiskos un vietēja kapitāla uzņēmumos: L-ekspresis, Cido Grupa, Latvijas Balzams, KPMG Baltics, Latvijas Kuģniecība, LPKS LATRAPS.

Izstrādājusi un vadījusi mācības un konsultācijas par darbinieku personīgās izaugsmes veicināšanu, darba izpildes vadīšanas, stratēģiju definēšanas, atalgojuma sistēmas izstrādes un darbinieku motivācijas jomām uzņēmumiem Valpro, Ventamonjaks serviss, Latvijas autoceļu uzturētājs, Latvijas valsts meži, DNB banka, HGF Rīga, LLKIC, Latvijas dzelzceļš, Latvijas valsts ceļi, u.c. KIC vadītāju profesionālās pilnveides programmā Biznesa Klase vada moduli „Darba izpildes vadīšana, darbinieku vadības un attīstības metodes”. Latvijā atzītākajā ražošanas vadīšanas programmā “Produktīva Ražošanas Vadīšana” vada moduli “Darbinieku vadīšana nepātrauktās uzlabošanas procesā.”

Izglītība: MBA grāds (RTU un Buskerud University College (Norvēģija) programma “Inovācijas un uzņēmējdarbība” 2020. gadā iegūta Psihologa – konsultanta kvalifikācija Sanktpēterburgas Geštalta Instutūta programmā “Praktiskie instrumenti un rīki Geštalta metodes izmantošanā” Ārējo sakaru struktūrvienības vadītāja kvalifikācija, Starptautiskās ekonomikās attiecības (LU) Maģistrs bioloģijā, bioķīmijā (LU). 2014. gadā iegūts Sanktpēterburgas psihologu, psihoterapeitu un treneru ģildes sertifikāts „Psiholoģiskā konsultēšana” (Krievija). 2008. gadā iegūts DiSC konsultanta sertifikāts (IPB Partners). 2012. gadā apgūta „Coach training program of International Coach Federation Approved Coach Specific Training Hours” programma (ACSTH). 2017. gadā ir ieguvusi Sanktpēterburgas Geštalt Institūta sertifikātu “Organizāciju konsultēšana” (7 dienu intensīvā mācību programma) . Praktizējošs, sertificēts biznesa un personīgās izaugsmes koučs

Dalībnieku atsauksmes:

 • Sarežģītas tēmas – viegli un interesanti izstāstītas.
 • Treneres pieredze uzņēmumos ļauj izdzīvot reālās situācijas
 • Patīk – caur praktiskiem uzdevumiem iesaista, liek domāt!
 • Veiksmīgi plānots darbs – ideju pilns, spēja iedziļināties klausītāju domās un idejās. Tā turpināt. Paldies!
 • Jūtama pieredzes “bagāža”.
 • Droša, pārzina tēmu, profesionāla.
 • Sniedz izcilu komplektu vadītājam darbam ar personālu.
 • Ļāva apzināties, kā es varu ietekmēt pārmaiņas.
 • Lika pašiem domāt, iesaistīties procesā.Ļoti patīkama un profesionāla pasniegšanas maniere.
 • Pārliecinoša apmācība.
 • Ļoti, ļoti labas un profesionāli novadītas apmācības.

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Klātienē
28.septembris, 2023 (ceturtdien)
Projektu vadīšanas pamati
Komercizglītības centrs | KIC
Iesaki savam projektu vadītājam! Projektu vadības esence ikdienas efektivitātei jeb pieprasītākais projektu vadības pamatu kurss – no projekta definēšanas līdz riskiem līdz projektu vadītāja kompetencēm – reāli piemēri, pieredze un prakse.
16 stundas
499.00 +PVN
Klātienē
4.oktobris, 2023 (trešdien)
Vadītājs un vadītprasme
Komercizglītības centrs | KIC
Latvijā pieprasītākais vadītprasmju pamatu kurss. Svarīgākais, kas jāzina jaunam vadītājam, vadītājam, kas pa tādu kļuvis parādot sevi kā izcilu speciālistu vai nesen nodibinājuši savu uzņēmumu. Būtiskākais vadītāja arsenāls 2 dienu treniņā – no izaicinājumiem vadītāja lomā, personības iezīmēm un ierobežojumiem līdz līderībai, emocionālajai inteliģencei, konfliktu risināšanai, motivācijai.
16 stundas
499.00 +PVN
Klātienē
10.oktobris, 2023 (otrdien)
Projektu vadīšanas meistarklase | Sagatavošanās IPMA sertifikācijai
Komercizglītības centrs | KIC
Izcila pieredze kopā ar pasaules klases projektu vadības ekspertu Ivaru Ruņģi. Intensīvs 5 dienu triecienkurss projektu vadībā, kas pieredzējušiem projektu vadītājiem ļaus pāriet nākamajā profesionalitātes līmenī, kā arī sagatavoties starptautiskajai IPMA sertifikācijai. No projektu vadības aspektiem, riskiem, organizācijas reālajā praksē līdz kompetenču stiprināšanai praktiķa vadībā.
40 stundas
1,380.00 +PVN
Tiešsaistē
11.oktobris, 2023 (trešdien)
Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot
TRIVIUMS
Kas patiesībā ir Agile? Vai tā ir teorija, filozofija vai praktiska metode, kas dod reālus uzlabojumus? Kad un kā to pielietot? Vai tā der ikvienam uzņēmumam un organizācijai? Vai tās ieviešanā pastāv riski un kādi tie ir?Aicinām gūt atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem, apmeklējot kursu “Agile pieeja procesu vadībā”!
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
18.oktobris, 2023 (trešdien)
Darījumu sarunas | iebildumi un argumenti
Komercizglītības centrs | KIC
Rets kurss viena no Latvijas visaugstāk vērtēto treneru - Agra Gravas vadībā. Unikāla pieeja darījumu sarunu aspektu izprašanai kopā ar biznesa psihoterapeitu. Kurss sniedz gan izpratni, gan “bruņojumu” un metodiku veiksmīgai sarunu vadīšanai un iebildumu pārvarēšanai. No attiecību veidošanas līdz "jocīgajiem argumentiem" un "tukšajiem iebildumiem" un to, "kā nešaut sev kājā darījumu sarunās".
16 stundas
499.00 +PVN
Klātienē
19.oktobris, 2023 (ceturtdien)
Efektīva vadītāja ABC
TRIVIUMS
Kursā par to, kā uzņēmuma/struktūrvienības vadītājam efektīvi vadīt darbiniekus: skaidrot uzņēmuma mērķus un norises, dot darba uzdevumus un kontrolēt izpildi, motivēt darbiniekus, sniegt atbalstu ikdienā un veicināt sadarbību. Un arī par to, kādi ir vadītājam pieejamie resursi un kā tos izmantot, lai mazinātu spriedzi sarežģītās situācijās; kā iedvesmot un veicināt darbinieku proaktivitāti.
12 stundas
450.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs | KIC
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs | KIC
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?