6-butiskas-ricibas-komandu-vaditajiem_Baiba-Zvaigzne-Armana_FranklinCovey-Latvia
FranklinCovey Latvia
440.00 +PVN
9 stundas
Tiešsaistē
27180299
FranklinCovey Latvia
27180299
6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem
9 stundas
Tiešsaistē
440.00 +PVN

Izaicinājums

Mūsdienu vadītāja loma ir sarežģītāka kā jebkad agrāk. Jaunie un komandu vadītāji būtiski ietekmē ikvienu rādītāju organizācijā un to, vai talantīgi darbinieki no uzņēmuma aiziet vai tajā paliek.

Prasme strādāt ar cilvēkiem klātienē un attālināti nosaka 80% no viņu veiksmes, tomēr lielākoties cilvēki tiek paaugstināti tieši tādēļ, ka viņi bijuši labi darbinieki savā jomā. Tas rada situāciju, kurā gan jauni, gan pieredzējuši vadītāji var sastapties ar grūtībām komandas vadīšanā, jo šis darbs konceptuāli atšķiras no tā, ko viņi darījuši iepriekš. 

6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem

6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem ir FranklinCovey Special Collections sērijas risinājums, apmācības jaunajiem vadītājiem, team lead, tikko paaugstinātiem speciālistiem. Tajās atlasīts saturs no atzītiem un sevi pierādījušiem FranklinCovey treniņiem.

Izmanto risinājumu, lai ar koncentrēta treniņa palīdzību ieguldītu jaunu vadītāju attīstībā. Treniņā apkopotā domāšana, iemaņas un rīki darbojas kā praktiski resursi, kas palīdz jaunajam vadītājam gūt panākumus savā lomā.

Process

Risinājums “6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem”® ir process, jo tikai ar aktīvu ieviešanas darbu pēc treniņa, dalībnieki redzēs rezultātus un spēs pielietot treniņā apgūto savās ikdienas darbībās. Pēc 9 stundu treniņa (atkarībā no izvēlētā formāta) dalībnieki uzsāks patstāvīgu darbu pie 12 nedēļu ieviešanas plāna īstenošanas, katru nedēļu saņemot 2 e-pastus ar uzdevumiem un papildus materiāliem zināšanu paplašināšanai un sarežģījumu risināšanai. Pēc izvēles dalībniekiem ir iespēja iegādāties papildus atskaites sesijas ar FranklinCovey treneri, lai pārrunātu sarežģījumus.

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:

  • Atklāt domāšanas maiņas iespējas, kas palielinās Tavus panākumus citu cilvēku vadīšanā.
  • Padziļināt savu izpratni par problēmām komandā un palīdzēt viņiem pašiem tās savā starpā atrisināt.
  • Radīt skaidrību par komandas mērķiem un rezultātiem; deleģēt savas komandas dalībniekiem atbildību.
  • Identificēt konkrētas darbības, lai palīdzētu savai komandai virzīties cauri pārmaiņām un gūt labāku sniegumu.
  • Plānot katru nedēļu, lai fokusētos uz vissvarīgākajām prioritātēm, un stiprinātu savu spēju būt efektīvam vadītājam.
  • Sniegt atgriezenisko saiti, lai vairotu komandas pārliecību un kompetenci; uzlabot sniegumu, lūdzot kolēģu atgriezenisko saiti.

Treniņa norise:

Treniņš tiešsaistē tiks sadalīts 3 dienās. Lai saņemtu sertifikātu par treniņu, nepieciešams apmeklēt visas 3 daļas.

27.09.2022 plkst. 9:00-12:15
29.09.2022 plkst. 9:00-12:15
04.10.2022 plkst. 9.00-12.15

Dalības maksa:

1 dalībniekam 440 EUR + PVN

2 dalībnieki 820 EUR + PVN

3 dalībnieki 1125 EUR + PVN

Cenā iekļauts:

  • Tiešsaistes treniņš
  • Dalībnieka materiāls (sastāv no dalībnieka rokasgrāmatas un kārtīm)
  • Ieviešanas process 12 nedēļu garumā; 24 e-pasti ar uzdevumiem un papildu materiāliem

Treniņu vada:

Baiba Zvaigzne Armana
Sertificēta FranklinCovey trenere

Baiba Zvaigzne Armana ir mārketinga, uzņēmumu attīstības un biznesa stratēģiskās vadības profesionāle. Guvusi mārketinga un projektu vadības pieredzi starptautiskos uzņēmumos, kā arī koordinējot Eiropas un pasaules līmeņa sporta pasākumus.

Baibai patīk iedvesmot cilvēkus, redzēt, kā viss izdodas, tāpēc vislielāko gandarījumu viņai sagādā darbs ar jauniem uzņēmumiem, pārmaiņu vadība, kā arī darbinieku potenciāla attīstīšana, veidojot efektīvas un veiksmīgas komandas.

Baibai ir psihologa izglītība, kas, veiksmīgi apvienojot ar FranklinCovey filozofiju, palīdz vadītājiem organizācijās iedzīvināt personīgās un organizācijas efektivitātes risinājumus. Treniņos liela daļa uzmanības tiek pievērsta tieši vadītāja personībai, uzsverot, ka lieli profesionāli sasniegumi iespējami tikai tad, kad prāts, ķermenis, gars un sirds ir harmoniskā līdzsvarā.

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Tiešsaistē
27.marts, 2023 (pirmdien)
6 būtiskas rīcības komandu vadītājiem
FranklinCovey Latvia
Palīdzi vadītājiem gūt panākumus savā lomā, attīstot prasmes, kas ir fundamentālas efektīvai komandas vadībai. Šis treniņš ir ideāli piemērots gan jaunajiem vadītājiem, kuri vēlas veikt veiksmīgu pāreju no rezultātu sasniegšanas individuālā līmenī uz efektīvu komandas vadīšanu, gan arī jau pieredzējušiem vadītājiem, kuri meklē praktiskus un pārbaudītus padomus, kā efektīvi vadīt savas komandas.
9 stundas
440.00 +PVN
Klātienē
18.maijs, 2023 (ceturtdien)
Līderības prasmju attīstības programma
TRIVIUMS
Kurss visu līmeņu vadītājiem, speciālistiem, kam nepieciešams attīstīt un nostiprināt līderības un komandas vadības kompetences.
12 stundas
420.00 +PVN
Klātienē
20.aprīlis, 2023 (ceturtdien)
Ievads ilgtspējā & ESG. Galvenie jēdzieni, koncepti, to nozīme
TRIVIUMS
Uzņēmuma laba pārvaldība, kā arī atbildība pret vidi un sabiedrību (jeb ESG) šodienas ģeopolitisko notikumu un straujo klimata pārmaiņu notikumu kontekstā ir kļuvis teju izšķirošs biznesa veiksmes faktors. Ir sācies jauns – ilgtspējīgas un atbildīgas ekonomikas – laikmets, kurā ilgtspējīga biznesa darbība nu ir būtiska konkurētspējas priekšrocība.
2 stundas
110.00 +PVN
Tiešsaistē
13.marts, 2023 (pirmdien)
Galvassāpes: mīti un patiesības
TRIVIUMS
Šķiet, ka lielākajai daļai cilvēku kaut reizi dzīvē ir sāpējusi galva. Pēc jaunākajiem Latvijas iedzīvotāju paraduma pētījuma datiem 45% cilvēku ir sūdzības par galvassāpēm dažādu iemeslu dēļ. Daļai cilvēku galvassāpes mēdz būt pat tik spēcīgas, ka īslaicīgi rada darba nespēju un kopumā ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Vienas no pasaulē biežāk sastopamajām galvassāpēm ir migrēna.
1 stundas
50.00 +PVN
Klātienē
15.februāris, 2023 (trešdien)
Dizaina domāšana. JAUNUMS
TRIVIUMS
Dizaina domāšana ir ieguvusi milzīgu popularitāti pasaules veiksmīgāko uzņēmumu vidū. Google, Apple, Siemens, Lufthansa, General Eletric ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri šo pieeju izmanto gan jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, gan iekšējo procesu uzlabošanai.
6 stundas
295.00 +PVN
Klātienē
9.marts, 2023 (ceturtdien)
Efektīvs darbs ar klientu pa tālruni
TRIVIUMS
Klientu apkalpošana pa tālruni prasa īpašu uzmanību un empātiju, lai mēs varētu sniegt izcilu servisu, neatkarīgi no sarunas tēmas un emocionālās intensitātes – vai tā ir informatīva, klientam palīdzoša vai par klienta neizpildītajām saistībām atgādinoša. Šis kurss piedāvā dziļāk izpētīt uz klientu orientētu servisu, fokusējoties uz telekomunikācijas specifiku.
6 stundas
210.00 +PVN

Individuālās konsultācijas

Pieteikšanās līdz: 30. septembra, 2023
Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Pieteikšanās līdz: 29. decembra, 2022
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Pieteikšanās līdz: 26. februāra, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs (KIC)
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Pieteikšanās līdz: 31. marta, 2021
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs (KIC)
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Pieteikšanās līdz: 30. decembra, 2023
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Pieteikšanās līdz: 10. februāra, 2023
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?