Izcilu līderu 4 lomas
FranklinCovey Latvia
520.00 +PVN
18 stundas
Attālināti
20245296
FranklinCovey Latvia
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Izcilu līderu 4 lomas

Izaicinājums

Pasaule mainās milzīgā ātrumā. Ik dienu vadītāji pieņem daudz lēmumu un saskaras ar vēl nepieredzētām problēmām. Kas darbojās vakar, šodien ir mainījies. Vadītāja un organizāciju darba likmes ir augstas. Taču gandarījumu gūst tie, kas virza citus uz izciliem rezultātiem. 

Risinājums Izcilu līderu 4 lomas

Pat visneparedzamākajā laikā ir četras vadītāja lomas, kas ir izšķirošas panākumu gūšanā. Vadītāji, kas īsteno šīs lomas, gūst panākumus efektīvi, t.i., spēj tos gūt atkal un atkal. Viņi to var izdarīt, jo lomas palīdz viņiem apzināti vadīt sevi un savas komandas. Mēs šīs lomas saucam par izšķirošām, jo tās ļauj vadītājiem fokusēties nevis uz to, ko viņi dara, bet kā viņi to paveic. 

Process Izcilu līderu 4 lomas

Treniņš, kura garums ir 18 stundas, ir pirmais posms vadītāju attīstības procesā “Izcilu vadītāju 4 lomas”. Pēc treniņa dalībnieki uzsāk darbu pie Vadītāja attīstības plāna. Tas 6 mēnešu garumā palīdz vadītājiem ieviest treniņā apgūtos konceptus, prasmes un instrumentus kopā ar komandu. Tādējādi risinājums veido tādus vadītājus, kuri arī pēc treniņa turpina attīstīt savu līdera raksturu un prasmes.

Apgūstot šo programmu, Tu spēsi:
  • Vairot uzticību, sākot ar paša rakstura un kompetences stiprināšanu
  • Radīt kopīgu vīziju un stratēģiju, komunicēt to tik spēcīgi, lai pārējie vēlētos šajā piedzīvojumā doties līdzi
  • Īstenot savu vīziju un stratēģiju kopā un ar citu palīdzību līdz rezultāts ir sasniegts
  • Attīstīt vadītāju potenciālu citos un uzlabot viņu sniegumu ar regulāru atgriezenisko saiti un koučingu

“Izcilu līderu 4 lomas” norisināsies Zoom platformā ar interaktīvu dalībnieku iesaisti!

Lektori:

Mārtiņš Martinsons 
FranklinCovey izveidotājs un vadītājs Latvijā
Sertificēts treneris, koučs, konsultants

Mārtiņš Martinsons praktisko pieredzi ieguvis vadības, pārdošanas vadības un mārketinga jomās. Kopš 2005. gada viņš vada FranklinCovey Latvia: attīsta produktus, strādā ar klientiem, spēj rast risinājumus, vada treniņus, konsultāciju procesus un koučinga sesijas, un iedvesmo uz veiksmīgām pārmaiņām gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Mārtiņš patiesi izprot klientu un piedāvā atbilstošākos risinājumus dažādās problēmsituācijās gan vadības, gan darbinieku līmenī.

Ģimene ir galvenā Mārtiņa vērtība, tai viņš velta savu brīvo laiku. Patīk ceļot, makšķerēt un lasīt. Viņš meklē jaunas iespējas un izaicinājumus, tādēļ nepārtraukti turpina mācīties un attīstīties. 

Edgars Pukinsks 
FranklinCovey treneris, koučs

Edgars Pukinsks savu profesionālo pieredzi ir guvis gan kā sporta veida treneris, gan lektors, gan joprojām kā vadītājs lielākajā sporta organizācijā Latvijā, papildus aizstāvot Latvijas sporta intereses Eiropas un pasaules organizācijās. Gūtā pieredze un izglītība ļāvusi izprast un iepazīt Eiropas sporta pārvaldes darbības principus, organizāciju stratēģisko un operatīvo vadību, pārmaiņu vadību, komandu veidošanas un vadīšanas principus, kā arī līderu attīstīšanas principus.

Edgars ir apguvis profesionāla kouča (izaugsmes veicinātāja) profesiju Rīgas Koučinga skolā – vadošajā koučinga skolā Latvijā, smeļoties zināšanas un pieredzi starptautiski atzītajā Eriksona Koučinga skolas programmā. Šobrīd Edgars arī ir ievēlēts Starptautiskās koučinga federācijas Latvijā viceprezidenta amatā, turpinot attīstīt koučingu Latvijā.

Edgars mācās skatīties uz pasauli caur atbildības prizmu. Katrs no mums ir atbildīgs pirmkārt par sevi un savu rīcību, otrkārt par attiecībām ar apkārtējiem, treškārt par attiecībām starp apkārtējiem. Lai atbildība būtu atbildīga, centrā jāpatur universālie principi un vērtības.

Edgara hobijs ir strādāt pie 4 dimensiju attīstīšanas sevī (Mindset, Heartset, Healthset, Soulset), lasot grāmatas, sportojot, esot pie dabas u.tml., proti, cenšoties sevi disciplinēt katrā no dimensijām un pavadot kvalitatīvu laiku ar ģimeni. Ne vienmēr tas ir viegli, bet svarīgs ir process un mērķtiecība. 

Informēt par plānoto datumu

Notikums tiek drīzumā plānots. Ja vēlaties, lai mēs informējam par plānoto norises datumu, atsūtiet savus kontaktus.

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri*

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Digitālā Kompetence Biznesam
Klātienē
5.oktobris
Digitālā Kompetence Biznesam
Komercizglītības centrs
Unikāla 9 dienu programma tieši uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem (nevis IT cilvēkiem) par to, kā vadīt un atīstīt biznesu mūsdienās, izmantojot tehnoloģiju iespējas. Lai pieņemtu pārdomātus vadības lēmumus, izvērtētu esošo situāciju un digitalizācijas procesu ieviešanu savā uzņēmumā.
160 stundas
2,300.00 +PVN
Efektīvs vadītājs #2. Vizuālā plānošana
Tiešsaistē
6.oktobris
Efektīvs vadītājs #2. Vizuālā plānošana
Master Training
Kā attālinātā darba apstākļos virzīt komandas un organizācijas attīstību?
16 stundas
445.00 +PVN
Lēmumu pieņemšana nenoteiktības apstākļos
19.oktobris
Lēmumu pieņemšana nenoteiktības apstākļos
TRIVIUMS apmācība
Kursa gaitā trenēsim spēju atšķirt signālu no trokšņa un ātri definēt, kāda informācija mums nepieciešama efektīvākai lēmuma pieņemšanai – tā, lai mums nenāktos “lepoties” par vāji informētiem, nojautās balstītiem lēmumiem!
6 stundas
210.00 +PVN
bench man couple love
Tiešsaistē
19.oktobris
Emociju vadība. Personīgā izaugsme
Master Training
Ikvienam, kas apzinās emociju svarīgumu cilvēku, laika un procesu vadībā, kam svarīga produktīva saskarsme darba vidē un lēmumu pieņemšanas gaitā.
6 stundas
165.00 +PVN
Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot
Tiešsaistē
26.oktobris
Agile pieeja procesu vadībā. Saprast + Izmantot
TRIVIUMS apmācība
Ieskats Agile pieejā un praktiski pielietojamos rīkos.
6 stundas
210.00 +PVN
Efektīva laika plānošana un darba organizēšana
Tiešsaistē
27.oktobris
Efektīva laika plānošana un darba organizēšana
TRIVIUMS apmācība
Zināšanas un praktiskas iemaņas laika un darba plānošanā un organizēšanā labāka un efektīvāka rezultāta sasniegšanai, īpaši attālinātā darba apstākļos
4 stundas
105.00 +PVN
Kā plānot laiku laicīgi: Darba laika un mērķu plānošana
Tiešsaistē
28.oktobris
Kā plānot laiku laicīgi: Darba laika un mērķu plānošana
Komercizglītības centrs
Tiem, kam ir dārgs savs laiks. Klasiskie un digitālie laika plānošanas instrumenti, psiholoģiskās nianses laika plānošanā un mērķu uzstādīšanā. Treneris: Pieredzējis vadītājs, pasākumu producents, kura ikdiena ir sekmīga laika plānošana līdz minūtes iedaļai - Jeremejs R. Druvietis.
6 stundas
250.00 +PVN
woman holding a clipboard with resume
Tiešsaistē
2.novembris
Attālināts onbordings
Master Training
Uzņēmumu vadītājiem, vidējā līmeņa vadītājiem, personāla vadītājiem, kuriem ir būtiski panākt, lai jaunie darbinieki, uzsākot darbu uzņēmumā attālināta darba apstākļos, īsā laikā sasniegtu uzņēmumam nepieciešamo darba izpildes līmeni.
8 stundas
172.00 +PVN
Darba snieguma vadīšana un attīstīšana ikdienā
Tiešsaistē
4.novembris
Darba snieguma vadīšana un attīstīšana ikdienā
Komercizglītības centrs
Vadītājiem, kuri vēlas pilnveidot prasmi attīstīt darbiniekus. No darba snieguma vadīšanas līdz vadītājam nepieciešamajām kompetencēm - jēgpilni par būtisko. Praktisks treniņš ar izcilo treneri Sandru Lāci.
6 stundas
225.00 +PVN
Treneru sagatavošana (Train the Trainer)
Tiešsaistē
10.novembris
Treneru sagatavošana (Train the Trainer)
TRIVIUMS apmācība
Viens no galvenajiem pieaugušo apmācības mērķiem ir panākt uzvedības un rīcības izmaiņas. Kas motivē cilvēkus kaut ko mainīt? Kā panākt, lai cilvēki ne tikai piedalās mācībās, bet arī aktīvi domā un veido pieredzi? Kā visprecīzāk būvēt mācību saturu, atbilstoši konkrētām vajadzībām un auditorijai?
18 stundas
450.00 +PVN
KPI: Kāpēc? Kā? Ko?
Tiešsaistē
12.novembris
KPI: Kāpēc? Kā? Ko?
Master Training
Vadības prakse apliecina: “Izstrādā detalizētus plānus, un reālajā dzīvē pēc tiem nekas nenotiks! Tomēr pamēģiniet ignorēt plānošanu – tad reālajā dzīvē jums vienkārši nenotiks nekas!”
4 stundas
145.00 +PVN