woman holding a clipboard with resume
Master Training
2. novembris , 2021
172.00 +PVN
8 stundas
Tiešsaistē
+371 25758999
Master Training
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Attālināts onbordings

Kam:

Uzņēmumu vadītājiem, vidējā līmeņa vadītājiem, personāla vadītājiem, kuriem ir būtiski panākt, lai jaunie darbinieki, uzsākot darbu uzņēmumā attālināta darba apstākļos, īsā laikā sasniegtu uzņēmumam nepieciešamo darba izpildes līmeni.

Izaicinājums:

Vai atlases process beidzas ar darba līguma parakstīšanu? Gribētos tā domāt, tomēr pārbaudes laikā un arī nākamajos sešos mēnešos mēs tikai iepazīstam jaunpieņemto darbinieku un saprotam, vai mūsu sadarbība būs veiksmīga. Reizēm abas puses pieņem lēmumu lauzt darba līgumu, jo sākotnējās cerības neattaisnojas, un tad rodas jautājums – kādēļ?

Lai cerības pārvērstu jēgpilnā darbībā, darbiniekam uzsākot darbu uzņēmumā, ir jāzina un jāveic vairāki soļi, kā rezultātā jaunais darbinieks spēs ātri sasniegt to līmeni darba vietā, kāds nepieciešams kvalitatīvai darba izpildei.

Kursa ieguvumi:

  • Atbilstošas ievadprogrammas plāna sagatavošana savam uzņēmumam;
  • Labu mērķu noteikšanas iespējas un veidi;
  • Koučinga pieejas trenēšana.

Programma:2 attālinātās mācību sesijas | 8 akadēmiskās stundas

TĒMASSATURSVINGRINĀJUMI
Darbā/amatā ievadīšanas processPaaudžu ietekme
Organizācijas kultūra un vērtībasReālistisku mērķu, darba vadlīniju noteikšana
Koučinga metodes priekšrocības un praktiskā pielietošana
2 sesijas2x4 akadēmiskās stundas                                                       
Darbā/amatā ievadīšanas process, tā priekšnoteikumi un izstrāde uzņēmumāĪstais cilvēks īstajā vietā – cik biznesam izmaksā neatbilstošs darbinieksPaaudžu ietekme un dažādu paaudžu darbinieku vadīšana veiksmīgai sadarbībaiIevadīšanas procesā iesaistītās puses, to lomas un veiksmīgas komunikācijas pamatprincipiOrganizācijas kultūras, vērtību izpratnes veidošana jaunajam darbiniekamKā mācās pieauguši cilvēki?Reālistisku mērķu, darba vadlīniju noteikšana jaunienācējam, kvalitatīvas atgriezeniskās saiknes sniegšanaKoučinga metodes priekšrocības un praktiskā pielietošana darbinieka ievadprocesāVingrinājums
Ievadprocesa sastāvdaļu definēšanaVingrinājums
Personiskās un uzņēmuma vērtības, kā noteikt labāko pieeju darbinieka integrācijai uzņēmumāVingrinājums
Laba, kvalitatīva mērķa formulēšanaVingrinājums:
Noderīgas komunikācijas pieejasVingrinājums:
Kā veidot sarunu, izmantojot koučingu darbinieku ievadīšanas procesā

Treneris: Ilva Bērziņa

  • Uzņēmējdarbības maģistrs, vairāk kā 20 gadu pieredze personāla vadībā, vairāk kā 10 gadus vada atvērtos kursus un korporatīvos treniņus, 10 gadu pieredze biznesa un personālvadības konsultāciju uzņēmuma vadībā.
  • Strādājusi personāla vadītājas amatā AS Latvenergo filiālē “Centrālie elektriskie tīkli”, direktores amatā Nordic Partners grupas uzņēmumos (Laima, Staburadze, Gutta, Saldumu tirdzniecība, Olaines Industriālais parks, Nordic Technology park, Jelgavas industriālais parks), YIT Celtniecība, ilgtermiņa konsultāciju un personālvadības ārpakalpojuma projektos: AS Lido, AS Repharm Group, AS Grindeks, SIA Euroaptieka, AS Tallink.
  • Papildu kvalifikācija: ASV biznesa konsultāciju kompānijas pārstāvniecības Baltijā BOSI Nordic BOSI pieejas sertificēta konsultante, Lumina Learning attīstības un psihometriskās novērtēšanas sertificēta praktiķe, Nīderlandes Hellingera institūta Organizāciju sistēmisko sakārtojumu sertificēta fasilitatore.

Pieteikties

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Komentāri*

Saistošie tēmas tuvākie notikumi

Efektīvs vadītājs #2. Vizuālā plānošana
Tiešsaistē
6.oktobris
Efektīvs vadītājs #2. Vizuālā plānošana
Master Training
Kā attālinātā darba apstākļos virzīt komandas un organizācijas attīstību?
16 stundas
445.00 +PVN
Lēmumu pieņemšana nenoteiktības apstākļos
19.oktobris
Lēmumu pieņemšana nenoteiktības apstākļos
TRIVIUMS apmācība
Kursa gaitā trenēsim spēju atšķirt signālu no trokšņa un ātri definēt, kāda informācija mums nepieciešama efektīvākai lēmuma pieņemšanai – tā, lai mums nenāktos “lepoties” par vāji informētiem, nojautās balstītiem lēmumiem!
6 stundas
210.00 +PVN
bench man couple love
Tiešsaistē
19.oktobris
Emociju vadība. Personīgā izaugsme
Master Training
Ikvienam, kas apzinās emociju svarīgumu cilvēku, laika un procesu vadībā, kam svarīga produktīva saskarsme darba vidē un lēmumu pieņemšanas gaitā.
6 stundas
165.00 +PVN
Efektīva laika plānošana un darba organizēšana
Tiešsaistē
27.oktobris
Efektīva laika plānošana un darba organizēšana
TRIVIUMS apmācība
Zināšanas un praktiskas iemaņas laika un darba plānošanā un organizēšanā labāka un efektīvāka rezultāta sasniegšanai, īpaši attālinātā darba apstākļos
4 stundas
105.00 +PVN
Kā plānot laiku laicīgi: Darba laika un mērķu plānošana
Tiešsaistē
28.oktobris
Kā plānot laiku laicīgi: Darba laika un mērķu plānošana
Komercizglītības centrs
Tiem, kam ir dārgs savs laiks. Klasiskie un digitālie laika plānošanas instrumenti, psiholoģiskās nianses laika plānošanā un mērķu uzstādīšanā. Treneris: Pieredzējis vadītājs, pasākumu producents, kura ikdiena ir sekmīga laika plānošana līdz minūtes iedaļai - Jeremejs R. Druvietis.
6 stundas
250.00 +PVN
Darba snieguma vadīšana un attīstīšana ikdienā
Tiešsaistē
4.novembris
Darba snieguma vadīšana un attīstīšana ikdienā
Komercizglītības centrs
Vadītājiem, kuri vēlas pilnveidot prasmi attīstīt darbiniekus. No darba snieguma vadīšanas līdz vadītājam nepieciešamajām kompetencēm - jēgpilni par būtisko. Praktisks treniņš ar izcilo treneri Sandru Lāci.
6 stundas
225.00 +PVN
Treneru sagatavošana (Train the Trainer)
Tiešsaistē
10.novembris
Treneru sagatavošana (Train the Trainer)
TRIVIUMS apmācība
Viens no galvenajiem pieaugušo apmācības mērķiem ir panākt uzvedības un rīcības izmaiņas. Kas motivē cilvēkus kaut ko mainīt? Kā panākt, lai cilvēki ne tikai piedalās mācībās, bet arī aktīvi domā un veido pieredzi? Kā visprecīzāk būvēt mācību saturu, atbilstoši konkrētām vajadzībām un auditorijai?
18 stundas
450.00 +PVN