Darbs ar “grūto” klientu

  • Post category:

Komunikācijas prasmes ir spēja saprasties ar visdažādākajiem cilvēkiem, sadzirdēt viņu vajadzības un atrast tām optimālo risinājumu. Tas ir arī universāls rīks katra profesionāļa produktivitātei.

Continue Reading Darbs ar “grūto” klientu

Pārliecinoša prezentācija©

  • Post category:

Kurss atklāj pārliecinošas runas īpašības un māca tās ieviest runas veidā. Nodarbību gaitā katra dalībnieka runas veidā meklēsim tieši viņam/viņai raksturīgo, spēcīgo un pārliecinošo. Caur izpratni par precīzu runu un individuālu treniņu, dalībnieki mācīsies veidot savu autentisko runas stilu.

Continue Reading Pārliecinoša prezentācija©

Vizualizēšana

  • Post category:

Vizualizēšana palīdz uzlabot saziņas efektivitāti, mazinot pārpratumu veidošanos un veicinot savstarpējo sapratni. Mācībās dalībnieki gūst izpratni par vizualizēšanas lietošanas iemesliem un iespējām, kā arī apgūst vienkāršas un efektīvas vizualizēšanas tehnikas.

Continue Reading Vizualizēšana

Prezentācijas prasmes biznesam

  • Post category:

"Treniņš pie pasaules līmeņa pasniedzējas". No stresa pārvarēšanas līdz video treniņam un atbildēm uz neērtiem jautājumiem - viss, ko vadītājam nepieciešams zināt un prast, lai publiski uzstātos.

Continue Reading Prezentācijas prasmes biznesam

Efektīva komunikācija un saskarsme

  • Post category:

Kas ir apzināta un kas ir vērtīga komunikācija? Kā panākt, lai mana komunikācija sasniedz mērķi? Mācību kursā runāsim par to, kādas apzinātās komunikācijas metodes izmantot vērtīgai saskarsmei, veicinot sapratni un nodrošinot ilgtspējīgu sadarbību ar dažāda personības tipa cilvēkiem.

Continue Reading Efektīva komunikācija un saskarsme

Jaunas publikācijas vēl top!

Kaut kas neizdevās