Kritiskā domāšana un argumentācija

  • Post category:

Kurss aplūkos dažādus kritiskās domāšanas aspektus no argumentācijas skatupunkta. Kursa gaitā runāsim par to, kā (1) izmantot argumentu modeļus, (2) novērtēt piemērus un pierādījumus, (3) atpazīt loģikas kļūdas un (4) kritizēt argumentus.

Continue Reading Kritiskā domāšana un argumentācija

Emocionālā inteliģence

  • Post category:

Šajā kursā kopīgi pētīsim, ko mums vēsta mūsu emocijas, un apgūsim praktiskus paņēmienus emociju vadīšanai īstermiņā un ilgtermiņā.

Continue Reading Emocionālā inteliģence

Digitālo paradumu veidošana

  • Post category:

Jaunu tehnoloģiju ienākšana visdažādākajās dzīves un darba jomās ir mūsu šodienas realitāte. Organizācijas piedzīvo tā saucamo digitālo transformāciju. Ko tas nozīmē mūsu biznesam? Kā tai labāk sagatavoties un kā to iekustināt? Kā veicināt digitālo paradumu veidošanos gan darbiniekiem, gan arī klientiem un sadarbības partneriem?

Continue Reading Digitālo paradumu veidošana

Vadības neiropsiholoģija: Structogram® treniņš

  • Post category:

Tik vienkārši kā zils, zaļš un sarkans. Kā atšķirības smadzeņu biostruktūrā ietekmē darbinieku, vadītāju, klientu rīcību, uztveri, domāšanas veidu, lēmumu pieņemšanu. Metode, ko no Šveices pārņēmuši neskaitāmi uzņēmumi, lai strādātu efektivāk.

Continue Reading Vadības neiropsiholoģija: Structogram® treniņš

Vadītāja piezīmes. Kā būt sarežģītos laikos? Izturības programma vadītājiem

  • Post category:

Šobrīd vairāk kā jebkad vadītājs ir drošības, spēka un enerģijas avots savai komandai. No viņa sagaida mieru, izlēmību un spēju pieņemt īstos lēmumus. Kā saglabāt iekšējo spēku, izturību un enerģiju? Kā vadīt sevi un komandu cauri dažādiem krīzēm? Kā būt stipram laikos, kad jābūt visstiprākajam?

Continue Reading Vadītāja piezīmes. Kā būt sarežģītos laikos? Izturības programma vadītājiem

Jaunas publikācijas vēl top!

Kaut kas neizdevās