Kā plānot stratēģiju?

Praktiķu konsultācijas šī brīža aktuālajās tēmās:

  • Stratēģijas izstrādes moderācija
  • Komandas iedvesmas sesijas
  • Konsultācijas par biznesa attīstīšanu, digitālo transformāciju
  • Stratēģijas veidošanas konsultācijas: pārdošanā, ražošanā, mārketingā
  • Vadītāju supervīzijas par personības aspektiem jaunu stratēģiju realizācijā

Ieguvumi un formāts:

Konkrētu sava uzņēmuma un savu izaicinājumu risināšana ar ekspertu. Praktiski padomi un rīki, kas pārbaudīti praksē. Piemeklējot ekspertu ņemam vērā Jūsu uzņēmuma nozari un specifiku, kā arī Jūsu personīgo izaicinājumu aspektus. Konsultācijas notiek Zoom vai MS Teams platformā, par konsultāciju laikiem vienojoties iepriekš.

Komercizglītības centra treneru komanda, kas sniedz kosultācijas šajās tēmās:

Miķelis Bendiks – Digitālās transformācijas, inovāciju un pārmaiņu eksperts. Strādājis EVRY Latvia kā klientu apkalpošanas departamenta vadītājs, PricewaterhouseCoopers Latvia kā biznesa konsultāciju vadītājs. No 2016. līdz 2018. gada beigām pildījis dažādas lomas Cirkle K Business Centre kā LEAN konsultants, efektivitātes projektu vadītājs un Operational Excellence vadītājs.

Baiba Zūzena – Konsulē vadītājus digitālās transformācijas tēmas. Viena no harismātiskākajām vadītājām. Praktisko pieredzi guvusi, vairākus gadus veiksmīgi vadot TV3 Latvia, LNT (MTG Group) un kā All Media Baltics vadītāja Latvijā, sekmējot to digitalizāciju. Vada līderības modeli KIC Biznesa Meistarklasē.

Māris Millers – tiek dēvēts par vienu no aktīvākajiem stratēģiju moderatoriem Latvijā. Stratēģijas konsultants, pārmaiņu projektu vadītājs un biznesa attīstītājs ar pozitīvu skatu uz dzīvi un labu humora izjūtu. Izstrādājis biznesa modeļu veidošanas rīku un moderējis neskaitāmus desmitus stratēģiju.

Jānis Caune – investors un stratēģiskās vadības un pārmaiņu vadīšanas eksperts Strādājis vadošos amatos uzņēmumos PET Baltija, Daugava, BALTA eko, BSM Konsultanti, FORCEO. Šobrīd ir klīnisko pētījumu uzņēmuma Dokumeds sistēmu attīstības vadītājs. Grāmatu autors uz spēles “Firmas noslēpums” eksperts.

Pārdošanas stratēģijai:

Lauris Lietavietis – Šobrīd Printify pārdošanas un sadarbības vadītājs. Iepriekš sekmīgi virzījis pārdošanas komandas tādos uzņēmumos kā Infogram (Prezi), Gemius, Delfi. Pasniedz pārdošanas digitalizācijas moduli KIC vadītāju programmā Digitālā Kompetence Biznesam.

Gatis Ulinskis – Šveices Institut für Biostruktur-Analysen AG Baltijas pārstāvniecības vadītājs, Sertificēts Structogram® un Triogram® neiropsiholoģijas Master trainer, Servisa kompānijas Dorus Valdes priekšsēdētājs. Pēdējo 15 gadu pieredze saistīta ar dažādu nozaru uzņēmumu konsultācijām un treniņiem (Banku, AAS, autonozare, mazumtirdzniecība, B2B projektu pārdošana, pašvaldību uzņēmumi u.c.)

Polina Nazarova – 15 gadu pieredze mārketinga un pārdošanas vadībā. Strādājusi vadošos amatos tādos uzņēmumos kā Amoralle, Inbox.lv un Eiropas hitu radio (EHR mediju grupa), Deloitte Baltics. Šobrīd ir pārdošanas grupas vadītāja IKEA.

Mārketinga stratēģijai:

Inese Kalveite – viena no atzītākajām mārketinga, sabiedrisko attiecību un zīmola vadības ekspertēm, kuras kaislība ir zīmoli un to veidošana. Plašu praktisku pieredzi guvusi, vairākus gadus vadot mārketinga/PR/klientu servisa funkcijas uzņēmumos. Virzījusi tādus zīmolus kā Firstdata, Lattelecom, Nordea Banka, Latvijas Pasts, E-Global Trade & Finance Group, Inc. Šobrīd ir mārketinga direktore ELKO Group, kas ir viens no veiksmīgākajiem piemēriem mārketinga stratēģijas un zīmola virzīšanas jomā. Ar domubiedriem pandēmijas laikā izveidojusi vīna nozares izglītības platformu Wine Teach Pasniedz KIC augstākā līmeņa vadītāju programmā Biznesa Meistarklase.

Šī tēma apskatīta arī ilgtermiņa vadītāju programmās, kurās pieejamas arī konsultācijas:

  • Biznesa klase – 20 dienu operatīvās vadības programma https://www.kic.lv/lv/biznesa-klase/
  • Biznesa Meistarklase – 20 dienu stratēģiskās vadības programma, īpašniekiem un vadītājiem, kas jau daudz biznesā sasnieguši – https://www.kic.lv/lv/biznesa-meistarklase/
  • Pārdošanas Vadīšanas Meistarklase – 13 dienu programma sistēmiskai pārdošanas vadīšanai, vadītājiem, kas vēlas rezultātus – https://www.kic.lv/lv/pardosanas-vadisanas-meistarklase/
  • Digitālā Kompetence Biznesam – 9 dienu programma īpašniekiem un vadītājiem par biznesa pielāgošanu mūsdienām https://www.kic.lv/lv/digitala-kompetence-biznesam/
Komercizglītības centrs
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jautā šeit
vai sazinies par pieejamajiem konsultāciju laikiem pa tālruni

+371 67240562

Saistošas tēmas konsultācijas

Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Darbnīca: Špikeris darbā ar klientiem jeb klientu pieredzes kartēšana
Dainis Locāns
Darbnīca: Špikeris darbā ar klientiem jeb klientu pieredzes kartēšana
Mūsu darbnīcas rezultātā vizualizēsim saprotamu un viegli uztveramu klientu un jūsu uzņēmuma mijiedrabības modeli, kas ikdienā būs kā rīcības špikeris katram iesaistītajam darbiniekam un vadībai tai skaitā!
Uzņēmumu finansējuma piesaistes iespējas šodienas Latvijas esošajā finanšu vidē
IFA – Innovative Financial Advisors
Uzņēmumu finansējuma piesaistes iespējas šodienas Latvijas esošajā finanšu vidē
Kādu ceļu izvēlēties, lai tomēr saņemtu finansējumu uzņēmumam vai nākamajam projektam? Konsultējam un izstrādājam finansējuma risinājumus jauniem projektiem.
Pārmaiņu vadības ieviešana
TRIVIUMS apmācība
Pārmaiņu vadības ieviešana
Konsultāciju laikā palīdzam saprast, kādas ir nepieciešamās darbības, kas jāveic, lai notiktu pārmaiņas; kā iesaistīt un panākt darbinieku atbalstu; kas jādara un kādam jābūt cilvēkam, kas vada šo procesu – pārmaiņu līderim. Kā arī organizējam aktivitātes, kas palīdz darbiniekiem vieglāk pieņemt pārmaiņas.