Kā plānot laiku laicīgi?
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Praktiķu konsultācijas šī brīža aktuālajās tēmās:

  • Laika plānošanas psiholoģiskie aspekti, personības tipu ietekme
  • Klasiskie un digitālie laika plānošanas rīki
  • Laika plānošana projektu vadībā
  • Darba un brīvā laika plānošana
  • Gada vadība
  • Dzīves mērķu plānošana

Ieguvumi un formāts:

Konkrētu sava uzņēmuma un savu izaicinājumu risināšana ar ekspertu. Praktiski padomi un rīki, kas pārbaudīti praksē. Piemeklējot ekspertu ņemam vērā Jūsu uzņēmuma nozari un specifiku, kā arī Jūsu personīgo izaicinājumu aspektus. Konsultācijas notiek Zoom vai MS Teams platformā, par konsultāciju laikiem vienojoties iepriekš.

Komercizglītības centra treneru komanda, kas sniedz kosultācijas šajās tēmās:

Jeremejs Reinis Druvietis – pieredzējis vadītājs, starptautisku un nacionālu pasākumu producents, kura ikdiena bijusi sekmīga laika plānošana līdz minūtes iedaļai. Guvis praktisko pieredzi gan vadot savu pasākumu aģentūra, gan organizējot liela mēroga starptautiskus pasākumus, dziesmusvētkus un kā tehniskais direktors vadot Biļešu Servisu. Ar digitālo rīku, motivācijas un koučinga metodēm spējis veiksmīgi plānot un vadīt vairākus vērienīgus projektus vienlaicīgi.

Māra Špicberga – KIC biznesa trenere, pieredzējusi vadītāja mazumtirdzniecības jomā, teoloģe, DiSC un dvēseles antropoloģijas tēmas virzītāja Latvijā. Laika plānošanu skata vērtību aspektā

Sandra Pallo – personāla attīstības un novērtēšanas un organizācijas kultūras eksperte. Strādājusi vadošos amatos uzņēmumos Baltcom TV, Izzi, SEVERSTAL, Lattele­com. Laika plānošanas tēmā konsultē no cilvēka psiholoģijas un motivācijas aspektiem.

Komercizglītības centrs

Sazināties par pieejamajām konsultācijām

+37167240562

vai raksti:

Saistošas tēmas konsultācijas

Dažādību vadība: Kā sadzīvot un izdzīvot komandā
Līdz: 31. maijs, 2021
Dažādību vadība: Kā sadzīvot un izdzīvot komandā
Personību novērtēšana, personības profilu sistēmas: DiSC, Structogram, komandu testi, 360 grādu vērtēšana, C.A.R.E., komandas vērtību tests
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Līdz: 26. februāris, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.