Kā motivēt sevi un citus?
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Praktiķu konsultācijas šī brīža aktuālajās tēmās:

  • Kā stiprināt sevi un darbiniekus?
  • Motivācija un labjūtība
  • Izdegšana
  • Talantīgu darbinieku motivācijas sekmēšana
  • Rīki un metodes motivācijas sekmēšanai no neirobioloģijas aspekta
  • Kas motivē un demotivē katru komandas dalībnieku un kā to izmantot

Ieguvumi un formāts:

Konkrētu sava uzņēmuma un savu izaicinājumu risināšana ar ekspertu. Praktiski padomi un rīki, kas pārbaudīti praksē. Konsultācijas notiek Zoom vai MS Teams platformā, par konsultāciju laikiem vienojoties iepriekš. Komercizglītības centra treneru komanda, kas sniedz kosultācijas šajās tēmās:

Laila Jemberga – ārste, pieredzējusi žurnāliste un biznesa vadības trenere Komercizglītībs centrā. Specializējas starppersonu attiecību neirobioloģoijā. Motivācijas konsultācijas sniedz no smadzeņu darbības aspektiem.

Andrija Likova – Sistēmiskā ģimenes psihoterapeite, tiek dēvēta par vienu no Latvijā emocionāli inteliģentākajiem cilvēkiem

Agris Grava – biznesa psihoterapeits, apvieno biznesa vadības metodes ar praktiskās psiholoģijas zināšanām.

Jana Strogonova – Komercizglītības centra trenere vadības un emocionālās inteliģences tēmās. Šobrīd kā organizāciju in-house konsultante strādā vienā no lielākajiem Latvijas loģistikas uzņēmumiem un vienā no lielākajām bankām Latvijā. Bijusi valdes locekle un vadījusi Privātpersonu apkalpošanas departamentu “Nordea Bank Latvia”. “RIMI Latvia” bijusi komercdirektore un Supermārketu tīkla vadītāja.

Baiba Zūzena – Konsulē vadītājus stratēģiskās vadības, līderībās un digitālās transformācijas tēmas. Viena no harismātiskākajām vadītājām. Praktisko pieredzi guvusi, vairākus gadus veiksmīgi vadot TV3 Latvia, LNT (MTG Group) un kā All Media Baltics vadītāja Latvijā. Vada līderības modeli KIC Biznesa Meistarklasē.

Šī tēma apskatīta arī ilgtermiņa vadītāju programmās, kurās pieejamas arī konsultācijas:

  • Biznesa klase – 20 dienu operatīvās vadības programma https://www.kic.lv/lv/biznesa-klase/
  • Biznesa Meistarklase – 20 dienu stratēģiskās vadības programma, īpašniekiem un vadītājiem, kas jau daudz biznesā sasnieguši – https://www.kic.lv/lv/biznesa-meistarklase/
  • Pārdošanas Vadīšanas Meistarklase – 13 dienu programma sistēmiskai pārdošanas vadīšanai, vadītājiem, kas vēlas rezultātus – https://www.kic.lv/lv/pardosanas-vadisanas-meistarklase/
Komercizglītības centrs

Sazināties par pieejamajām konsultācijām

+371 67 24 05 62

vai raksti:

Saistošas tēmas konsultācijas

Dažādību vadība: Kā sadzīvot un izdzīvot komandā
Līdz: 31. maijs, 2021
Dažādību vadība: Kā sadzīvot un izdzīvot komandā
Personību novērtēšana, personības profilu sistēmas: DiSC, Structogram, komandu testi, 360 grādu vērtēšana, C.A.R.E., komandas vērtību tests
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Līdz: 26. februāris, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Kā plānot stratēģiju?
Līdz: 30. aprīlis, 2021
Kā plānot stratēģiju?
Īstermiņā vai ilgtermiņā, taču par turpmākajiem uzņēmuma plāniem ir jādomā jāveido konkrēti uzdevumi un rīcība. Bieži, tas notiek ātrāk un vieglāk ar ārēja moderatora palīdzību. Attālinātās konsultācijas vai vadības grupas stratēģijas moderācija.
Kā plānot laiku laicīgi?
Līdz: 18. jūnijs, 2021
Kā plānot laiku laicīgi?
Klasiskā un digitālā laika un dzīves mērķu plānošana. Tehniskie un psiholoģiskie aspekti pieredzējušu uzņēmuma vadītāju, plānotāju, kouču vadībā.
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Līdz: 31. marts, 2021
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Līdz: 29. aprīlis, 2021
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Līdz: 30. aprīlis, 2021
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?
Efektivitāte, Lean, 6 Sigma
Līdz: 26. februāris, 2021
Efektivitāte, Lean, 6 Sigma
Taupīgās saimniekošanas Lean, Six Sigma, 5S metodikas vai EFQM Izcilības modeļa izmantošana var kļūt par vērtīgu rīku organizācijas darbības efektivitātes uzlabošanā un turpmāko pilnveidošanās procesu īstenošanā.