Dažādību vadība: Kā sadzīvot un izdzīvot komandā
Komercizglītības centrs (KIC)
+371 67 24 05 62

Dalīties

Komercizglītības centrs (KIC)
+371 67 24 05 62
Dažādību vadība: Kā sadzīvot un izdzīvot komandā

Praktiķu konsultācijas šī brīža aktuālajās tēmās:

 • Dažādības vadība
 • DiSC personības profilu sistēma
 • Structogram metode un personības biostruktūru testi
 • C.A.R.E komandas tests
 • Komandas un individuālā novērtēšana
 • 360 grādu novērtēšana
 • Komandas vērtēšana mācību procesa laikā
 • Komandas supervīzijas

Ieguvumi un formāts:

Konkrētu sava uzņēmuma un savu izaicinājumu risināšana ar ekspertu. Praktiski padomi un rīki, kas pārbaudīti praksē. Konsultācijas notiek Zoom vai MS Teams platformā, par konsultāciju laikiem vienojoties iepriekš.

Komercizglītības centra treneru komanda, kas sniedz kosultācijas šajās tēmās:

Gatis Ulinskis – Šveices Institut für Biostruktur-Analysen AG Baltijas pārstāvniecības vadītājs, Sertificēts Structogram® un Triogram® neiropsiholoģijas Master trainer, Servisa kompānijas Dorus Valdes priekšsēdētājs. Pēdējo 15 gadu pieredze saistīta ar dažādu nozaru uzņēmumu konsultācijām un treniņiem (Banku, AAS, autonozare, mazumtirdzniecība, B2B projektu pārdošana, pašvaldību uzņēmumi u.c.)

Māra Špicberga – KIC biznesa trenere, pieredzējusi vadītāja mazumtirdzniecības jomā, teoloģe, DiSC un dvēseles antropoloģijas tēmas virzītāja Latvijā un dažādības aspektiem skatoties no cilvēku dažādības un dvēseles kaislību aspektiem.

Laila Jemberga – ārste, pieredzējusi žurnāliste un biznesa vadības trenere Komercizglītībs centrā. Specializējas starppersonu attiecību neirobioloģoijā. Motivācijas konsultācijas sniedz no smadzeņu darbības aspektiem.

Sandra Pallo – personāla attīstības un novērtēšanas un organizācijas kultūras trenere. Strādājusi vadošos amatos uzņēmumos Baltcom TV, Izzi, SEVERSTAL, Lattele­com.

Šī tēma apskatīta arī ilgtermiņa vadītāju programmās:

 • Biznesa klase – 20 dienu operatīvās vadības programma https://www.kic.lv/lv/biznesa-klase/
 • Biznesa Meistarklase – 20 dienu stratēģiskās vadības programma, īpašniekiem un vadītājiem, kas jau daudz biznesā sasnieguši – https://www.kic.lv/lv/biznesa-meistarklase/
 • Pārdošanas Vadīšanas Meistarklase – 13 dienu programma sistēmiskai pārdošanas vadīšanai, vadītājiem, kas vēlas rezultātus – https://www.kic.lv/lv/pardosanas-vadisanas-meistarklase/

Uzdod jautājumu ekspertam

vai sazinies par pieejamajiem konsultāciju laikiem pa tālruni

+371 67 24 05 62

Saistošas tēmas konsultācijas

Pieteikšanās līdz: 31. decembris, 2022
Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Pieteikšanās līdz: 26. februāris, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs (KIC)
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Pieteikšanās līdz: 18. jūnijs, 2021
Kā plānot laiku laicīgi?
Komercizglītības centrs (KIC)
Klasiskā un digitālā laika un dzīves mērķu plānošana. Tehniskie un psiholoģiskie aspekti pieredzējušu uzņēmuma vadītāju, plānotāju, kouču vadībā.
Pieteikšanās līdz: 30. septembris, 2021
Kā motivēt sevi un citus?
Komercizglītības centrs (KIC)
Ekspertu konsultācijas, supervīzijas, koučings sevis un komandas stiprināšanā, izmantojot praktiskās psiholoģijas un neirozinātnes principus.
Pieteikšanās līdz: 30. jūnijs, 2023
Testi kandidātu atlasei
TRIVIUMS
Kandidātu atlasei piedāvājam starptautiskus, kvalitatīvus, zinātniski izstrādātus psihometriskos instrumentus – spēju, personības un motivācijas cut-e testus. Tiek iegūta strukturēta informācija, kas palīdz veidot objektīvu un dziļu izpratni par kandidāta atbilstību vakancei.
Pieteikšanās līdz: 2. augusts, 2022
Kompetenču novērtēšanas un attīstības centri
TRIVIUMS
Šī ir starptautiski aprobēta metodoloģija, kas sniedz individualizētu, padziļinātu un kvalitatīvu vērtējumu par vadītāja stiprajām pusēm, potenciālu un attīstības vajadzībām. Jūs spēsiet daudz precīzāk izmantot savu vadītāju potenciālu, veikt karjeras plānošanu un noteikt attīstības investīcijas.
Pieteikšanās līdz: 24. decembris, 2023
360 grādu novērtēšana vadītājiem un vadības komandām
TRIVIUMS
Tiek iegūta strukturēta, daudzpusīga atgriezeniskā saite no dažādām perspektīvām, kas palīdz veidot objektīvu izpratni par vadītāja individuālajām, kā arī vadības komandas stiprajām un attīstāmajām pusēm un var kalpot kā pamats attīstības plāna izveidei un sistēmiskiem uzlabojumiem.