Dažādību vadība: Kā sadzīvot un izdzīvot komandā
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Praktiķu konsultācijas šī brīža aktuālajās tēmās:

 • Dažādības vadība
 • DiSC personības profilu sistēma
 • Structogram metode un personības biostruktūru testi
 • C.A.R.E komandas tests
 • Komandas un individuālā novērtēšana
 • 360 grādu novērtēšana
 • Komandas vērtēšana mācību procesa laikā
 • Komandas supervīzijas

Ieguvumi un formāts:

Konkrētu sava uzņēmuma un savu izaicinājumu risināšana ar ekspertu. Praktiski padomi un rīki, kas pārbaudīti praksē. Konsultācijas notiek Zoom vai MS Teams platformā, par konsultāciju laikiem vienojoties iepriekš.

Komercizglītības centra treneru komanda, kas sniedz kosultācijas šajās tēmās:

Gatis Ulinskis – Šveices Institut für Biostruktur-Analysen AG Baltijas pārstāvniecības vadītājs, Sertificēts Structogram® un Triogram® neiropsiholoģijas Master trainer, Servisa kompānijas Dorus Valdes priekšsēdētājs. Pēdējo 15 gadu pieredze saistīta ar dažādu nozaru uzņēmumu konsultācijām un treniņiem (Banku, AAS, autonozare, mazumtirdzniecība, B2B projektu pārdošana, pašvaldību uzņēmumi u.c.)

Māra Špicberga – KIC biznesa trenere, pieredzējusi vadītāja mazumtirdzniecības jomā, teoloģe, DiSC un dvēseles antropoloģijas tēmas virzītāja Latvijā un dažādības aspektiem skatoties no cilvēku dažādības un dvēseles kaislību aspektiem.

Laila Jemberga – ārste, pieredzējusi žurnāliste un biznesa vadības trenere Komercizglītībs centrā. Specializējas starppersonu attiecību neirobioloģoijā. Motivācijas konsultācijas sniedz no smadzeņu darbības aspektiem.

Sandra Pallo – personāla attīstības un novērtēšanas un organizācijas kultūras trenere. Strādājusi vadošos amatos uzņēmumos Baltcom TV, Izzi, SEVERSTAL, Lattele­com.

Šī tēma apskatīta arī ilgtermiņa vadītāju programmās:

 • Biznesa klase – 20 dienu operatīvās vadības programma https://www.kic.lv/lv/biznesa-klase/
 • Biznesa Meistarklase – 20 dienu stratēģiskās vadības programma, īpašniekiem un vadītājiem, kas jau daudz biznesā sasnieguši – https://www.kic.lv/lv/biznesa-meistarklase/
 • Pārdošanas Vadīšanas Meistarklase – 13 dienu programma sistēmiskai pārdošanas vadīšanai, vadītājiem, kas vēlas rezultātus – https://www.kic.lv/lv/pardosanas-vadisanas-meistarklase/
Komercizglītības centrs

Sazināties par pieejamajām konsultācijām

+371 67 24 05 62

vai raksti:

Saistošas tēmas konsultācijas

Kā vadīt savas un citu emocijas?
Līdz: 26. februāris, 2021
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Kā plānot laiku laicīgi?
Līdz: 18. jūnijs, 2021
Kā plānot laiku laicīgi?
Klasiskā un digitālā laika un dzīves mērķu plānošana. Tehniskie un psiholoģiskie aspekti pieredzējušu uzņēmuma vadītāju, plānotāju, kouču vadībā.