triviums-apmaciba-olga-dzene-kompetencu-novertesana
TRIVIUMS
67282219

Dalīties

TRIVIUMS
67282219
Kompetenču novērtēšanas un attīstības centri

Vārdam “kompetence” ir vairākas nozīmes. Ikdienas sarunu valodā ar to biežāk saprot kādas tehniskas zināšanas vai pieredzi. Mēdz sacīt – “kompetents cilvēks”, tātad, pieredzējis, kvalificēts, tāds, kurš zina, ko dara.

Savukārt, biznesā un organizāciju vadībā ar vārdu “kompetences” tiek saprasts arī prasmju, attieksmju un zināšanu kopums un cilvēka spēja to pielietot caur savu rīcību mērķu sasniegšanai.

Abas vārda nozīmes ir svarīgas.

Cilvēki var būt zinoši, taču uzvesties agresīvi un konfliktēt ar citiem, vai kavēties, pieņemot lēmumus, neskatoties uz to, ka viņiem ir pieredze.

Biznesa kontekstā vadītāja uzvedības kompetences vienmēr ir saistītas ar rezultātu, tas nav “nice to have”!

Aicinām izmantot iespēju un veikt vadības kompetenču novērtēšanu pie līderības attīstības ekspertes, konsultantes, treneres un kouča ar 20 gadu pieredzi Olgas Dzenes. 

Kompetenču novērtēšanas un attīstības centrs ir starptautiski aprobēta metodoloģija, kas sniedz individualizētu, padziļinātu un kvalitatīvu redzējumu par vadītāja stiprajām pusēm un attīstības vajadzībām. Novērtēšanas procesā ir kombinētas tādas metodes kā personības un motivācijas testi, lomu spēles, biznesa case, kompetenču intervija, motivācijas intervija un citas.

Ilgums: 1 diena, 7 stundas.

Mērķauditorija: vidējā un augstākā līmeņa vadītāji.

Ieguvums organizācijai:

  • objektīva informācija par vadītāju esošo kompetenču līmeni;
  • iespēja efektīvākai vadītāja potenciāla izmantošanai, karjeras attīstībai;
  • precīzi noteiktas vadītāju attīstības vajadzības;
  • bāze tuvāko attīstības soļu un nepieciešamo investīciju plānošanai;
  • vadītāju iesaiste un motivācija, paaugstināta efektivitāte un jauda.

Individuālais ieguvums:

  • neatkarīga eksperta atgriezeniskā saite;
  • lielāka apzinātība, izpratne par savu potenciālu;
  • pašvērtējuma stiprināšana;
  • skaidrība par attīstības mērķiem un prioritātēm;
  • lielāka iesaiste un augstāka motivācija attīstībai.

Norises vieta: TRIVIUMS mācību telpas, Blaumaņa ielā 11/13-12, 4. stāvs, Rīga

Dalības maksa: Lai noskaidrotu šī pakalpojuma dalības maksu, aizpildiet pieteikumu un mēs ar Jums sazināsimies!

Uzdod jautājumu ekspertam

vai sazinies par pieejamajiem konsultāciju laikiem pa tālruni

67282219

Saistošas tēmas konsultācijas

Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs | KIC
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs | KIC
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Leilands un Putnis
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Leilands un Putnis
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?
Efektivitāte, Lean, 6 Sigma
Leilands un Putnis
Taupīgās saimniekošanas Lean, Six Sigma, 5S metodikas vai EFQM Izcilības modeļa izmantošana var kļūt par vērtīgu rīku organizācijas darbības efektivitātes uzlabošanā un turpmāko pilnveidošanās procesu īstenošanā.
Individuālais un komandas koučings
TRIVIUMS
Koučings ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā palīdzēt mērķtiecīgi attīstīt savas profesionālās kompetences. Koučinga procesā tiek izvirzīti konkrēti mērķi attīstībai, un cilvēks/komanda ar konsultanta atbalstu strādā pie personīgās attīstības mērķu īstenošanas.
Testi kandidātu atlasei
TRIVIUMS
Kandidātu atlasei piedāvājam starptautiskus, kvalitatīvus, zinātniski izstrādātus psihometriskos instrumentus – spēju, personības un motivācijas cut-e testus. Tiek iegūta strukturēta informācija, kas palīdz veidot objektīvu un dziļu izpratni par kandidāta atbilstību vakancei.
Kompetenču novērtēšanas un attīstības centri
TRIVIUMS
Šī ir starptautiski aprobēta metodoloģija, kas sniedz individualizētu, padziļinātu un kvalitatīvu vērtējumu par vadītāja stiprajām pusēm, potenciālu un attīstības vajadzībām. Jūs spēsiet daudz precīzāk izmantot savu vadītāju potenciālu, veikt karjeras plānošanu un noteikt attīstības investīcijas.
Darbnīca: Špikeris darbā ar klientiem jeb klientu pieredzes kartēšana
Dainis Locāns
Mūsu darbnīcas rezultātā vizualizēsim saprotamu un viegli uztveramu klientu un jūsu uzņēmuma mijiedrabības modeli, kas ikdienā būs kā rīcības špikeris katram iesaistītajam darbiniekam un vadībai tai skaitā!
Uzņēmumu finansējuma piesaistes iespējas šodienas Latvijas esošajā finanšu vidē
Dainis Locāns
Kādu ceļu izvēlēties, lai tomēr saņemtu finansējumu uzņēmumam vai nākamajam projektam? Konsultējam un izstrādājam finansējuma risinājumus jauniem projektiem.