plika_CE_zime - Jānis Baltačs
admins
+371 29258675

Dalīties

admins
+371 29258675
CE marķējuma izvietošanas tiesības

Atbilstību prasībām un CE zīme izvietošanu uz sava produkta veic ražotājs vai tā pilvarots pārstāvis. Vispārīgās prasības dažādām produktu kategorijām Eiropas savienībā nosaka ES Direktīvas, Regulas un iekšzemē LR Ministru kabineta noteikumi. Tehniskās prasības var būt noteiktas dažādos tehniskajos standartos.

Konsultāciju mērķis ir noskaidrot un apkopot visus saistošos prasību dokumentus un izstrādāt uzņēmumam ērtu kārtību, ko ikdienas darbā ievērojot, obligātās prasības būtu izpildītas un uzņēmums iegūtu tiesības savu produkciju marķēt ar CE atbilstības zīmi. Prasības parasti tiek izvirzītas izejmateriālu atbilstībai, ražošanas procesa organizācijai, tipveida paraugu testēšanai un uzņēmuma iekšējai darbības kontrolei.

Uzdod jautājumu ekspertam

vai sazinies par pieejamajiem konsultāciju laikiem pa tālruni

+371 29258675

Saistošas tēmas konsultācijas

Funkciju audits
FORCEO
Organizācijas funkciju audits ir komplekss un uz ekspertu kompetenci balstīts novērtēšanas process, kura ietvaros uzņēmuma īpašnieki, padome vai valde iegūst strukturētas atbildes uz ...
Stratēģiskās plānošanas moderēšana
FORCEO
Stratēģiskā plānošana ir pasākumu kopums, kas vērsts uz vienošanos par uzņēmumā sasniedzamajiem mērķiem. It kā vienkārši, tomēr mūsu pieredze rāda, ka šādam darbam ir būtiskas nianses un ir reizes, kad ir vērts veikt pirmssagatavošanos un ...
Kā vadīt savas un citu emocijas?
Komercizglītības centrs | KIC
Kā būt empātiskam un kā rīkoties emocionāli pārsātinātās situācijās. Praktisko psihoterapeitu un vadības konsultantu supervīzijas, lai treneru savu reakciju, uztveri un paradumus komunikācija ar grūtajiem klientiem, kolēģiem, ģimeni un sevi.
Kā vadīt biznesu digitālajā laikmetā?
Komercizglītības centrs | KIC
Konsultācijas par digitālo transformāciju un biznesa pielāgošanu, stratēģija, digitālais mārketings, pārdošana, procesu digitalizācija, datu drošība u.c.