Darbinieku motivācija

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Hārvardas Biznesa augstskolas pasniedzēji, profesori un izcili praktiķi, iepazīstina lasītāju ar galvenajiem motivēšanas metodēm, paņēmieniem un motivēšanas sistēmām.

Piegāde BEZ MAKSAS
ar OMNIVA pakomātiem
3 darba dienu laikā

9,90 8,34

Noliktavā 1 prece/-es

“Grāmata “Darbinieku motivācija” šobrīd nāk īstajā laikā un sniedz mums drosmi un pārliecību, ka mūsu problēmas un cīņa par darbiniekiem ir uz pareizā ceļa. Neskatoties uz to, ka šobrīd Latvijā darbinieku motivācijai mēs cenšamies pieiet radoši, ieviešot jaunas tendences un izdomājot jaunus paņēmienus, šī grāmata sniedz daudzas jaunas idejas par motivācijas jautājumiem”.

Grāmatas autori, Hārvardas Biznesa augstskolas pasniedzēji, profesori un izcili praktiķi, iepazīstina lasītāju ar galvenajiem motivēšanas metodēm, paņēmieniem un motivēšanas sistēmām; sniedz noderīgus padomus, kā strādāt ar tā dēvētajiem problemātiskajiem darbiniekiem jeb darbiniekiem, kuri nekad nedara to, ko jūs vēlaties un patērē visvairāk jūsu laika, un visbeidzot palīdz pieņemt un tikt galā ar vadītāja galveno izaicinājumu – māku veicināt darbinieka produktivitāti un uzturēt strādāt prieku.

Saistoši izdevumi

Iesakām arī citus tēmas izdevumus