Rūta Lūse

+371 67365200

Konsultē uzņēmumus organizācijas pārmaiņu vadībā. Sagatavo un vada līderības, vadītāju attīstības, komunikācijas un klientu apkalpošanas kultūras mācību programmas jau vairāk nekā 20 gadus.

SIA “Spring Valley” valdes priekšsēdētāja, pieredzes bagāta konsultante un pasniedzēja. Konsultē uzņēmumus organizācijas pārmaiņu vadībā. Sagatavo un vada līderības, vadītāju attīstības, komunikācijas un klientu apkalpošanas kultūras mācību programmas jau vairāk nekā 20 gadus.  

Augstākā profesionālā kvalifikācija pieaugušo apmācībā un attīstībā iegūta Lesteres Universitātē (Leicester University), Anglijā, papildinājusi zināšanas par procesiem grupā A.K.Rice institūtā, ASV. Ir Latvijas Universitātes sociālo zinātņu maģistra grāds.Rūta ir arī pasaulē visplašāk pielietotā personības attīstības instrumenta Myers Briggs Type Indicator (MBTI) sertificēta trenere un stratēģijas eksperte Ilgtspējas un korporatīvās atbildības institūtā.

Praktiska pieredze vadībā gūta Kellogg Latvija un Lattelecom Mācību centrā. Sagatavojusi un vadījusi mācību programmas Swedbank, Lattelecom, Citadele Banka, AirBaltic, AAS Balta, Fazer, RIMI, Rīgas Dzirnavnieks, SEB, Latvijas Valsts meži, Ostas Celtnieks, Lauku atbalsta dienests, Valsts ieņēmumu dienests, TNT Latvia, Binders, Jeld-Wen Latvija, LIAA Bauskas un Jelgavas Biznesa inkubatori u.c.

Sazināties ar
Rūta Lūse

Vārds*
E-pasts*
Jautājums*