Leilands un Putnis

+371 29250615

Sniedzam biznesa un vadības konsultācijas, piedāvājot individuālus risinājumus organizāciju vadības sistēmu ieviešanā un uzturēšanā, tostarp kvalitātes vadības, darba aizsardzības, informācijas drošības, kā arī vides sistēmu ieviešanā. Īstenojam procesu efektivitātes uzlabošanu, izmantojot starptautiski atzītas un modernas metodikas, piemēram, Lean, SixSigma un ToC.

Mūsu konsultanti ir gan vietējā mērogā atpazīstami profesionāļi, gan ieguvuši starptautiski atzītus sertifikātus (CMC, IRCA, Lean Six Sigma Black Belt u.c.), apliecinot savu kvalifikāciju un konkurētspēju starptautiskā līmenī.

Kopš 2002.gada esam palīdzējuši vairāk kā 400 organizācijām uzlabot darbības rezultātus, izveidot tos pārskatāmākus un vieglāk vadāmus.

Mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar dažādu valstu partneriem, īstenojot kopīgus projektus ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Somijā un Dānijā.

Izstrādājam individuālus apmācību plānus atbilstoši klientu vēlmēm, kā arī izmantojam praksē pārbaudītas mācību programmas, lai mācības beidzot dalībnieki iegūtu nepieciešamās iemaņas un prasmes.

Mūsu pakalpojumu pievienotā vērtība ir iespēja izstrādātos risinājumus pielietot praktiski un iedzīvināt uzņēmuma darbībā, tādejādi paaugstinot to efektivitāti un konkurētspēju.

Sazināties ar
Leilands un Putnis

Vārds*
E-pasts*
Jautājums*

Konsultāciju risinājumi

Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Vides pārvaldības standarts ISO 14001
Uzzini, kā izveidot un ieviest vides pārvaldības sistēmu organizācijā, kas nodrošina tās darbības atbilstību likumdošanas prasībām, un liecina par organizācijas spēju pielāgoties mūsdienu vides aizsardzības tendencēm.
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Kvalitātes vadība un tās ieviešana
Kā ieviest un uzturēt piemērotākos kvalitātes vadības risinājumus atbilstoši organizācijas darbības jomai, vajadzībām un iespējām?
Efektivitāte, Lean, 6 Sigma
Efektivitāte, Lean, 6 Sigma
Taupīgās saimniekošanas Lean, Six Sigma, 5S metodikas vai EFQM Izcilības modeļa izmantošana var kļūt par vērtīgu rīku organizācijas darbības efektivitātes uzlabošanā un turpmāko pilnveidošanās procesu īstenošanā.
No data was found