FORCEO

+371 2 9282101

FORCEO ir ekspertu apvienība, kas nodarbojas ar organizāciju pārvaldības jautājumiem un integrētām vadītāju apmācībām. Vairāk nekā 10 gadus mēs sniedzam padomus vietējā un starptautiskā līmeņa organizāciju vadītājiem par stratēģiju, procesu vadību un pārmaiņu īstenošanu. Darbā izmantojam sistēmisko skatu uz notiekošo organizācijās, kas visbiežāk nozīmē palīdzēt tikt skaidrībā par mērķiem, atrast uzlabojumus procesos vai īstenot strukturālās pārmaiņas. Pēc pieprasījuma īstenojam vadītāju apmācības par dažādiem vadīšanas aspektiem, izmantojot pašu radītus modeļus un pieejas. Varam piedāvāt padziļinātu kompetenci publiskā sektora, izglītības, veselības aprūpes un IT nozarēs. Praktizējam īstermiņa darbošanos organizāciju valdēs, kā pārmaiņu aģenti.

FORCEO ir ekspertu apvienība, kurus apvieno ideja, ka vadīšana ir pilnas slodzes, sarežģīts darbs. Ikdienas spriedze un atbildība organizāciju vadītājiem liek ik pa laikam palūgt “skatu no malas” un tad tie izvēlas mūs. Strādājam pārsvarā ar valdēm, izpilddirektoriem un funkciju direktoriem. Savā darbā fokusējamies uz sistēmiskiem risinājumiem, tāpēc mūsu klienti parasti ir organizācijas ar darbinieku skaitu virs 50. 

Visbiežāk strādājam pie kompleksiem uzlabojumu projektiem, kurus iesākam ar sākotnējā stāvokļa novērtēšanu, kam seko rekomendācijas uzlabojumiem. Novērtēšanā izmantojam pašu izstrādāto metodiku, par kuru vairāk varat uzzināt apskatot mūsu video blogu.

Stratēģiju izstrāde dažādu nozaru organizācijām ir otrs pieprasītājais pakalpojums. Esam izstrādājuši unikālu mērķošanas modeli un metodoloģiju, kas ļauj īsā laikā nonākt pie strukturētiem un jēgpilniem mērķiem. 

Atsevišķa sadaļa ir darbs ar dažādu līmeņu vadītājiem, jo ticam, ka uzņēmums nevar būt labāks par tā vadītājiem. Regulāri veicam vadītāju vērtēšanu pēc to atbilstības ieņemamajam vadības līmenim. Nepieciešamības gadījumā īstenojam apmācības un mentoringu.

Ņemot vērā, ka moderns uzņēmums nav iedomājams bez IT rīkiem vadītājiem, veicam prasību noteikšanu IT sistēmām (sistēmu arhitektūra, specifikācijas izstrādātājiem).

FORCEO – mums patīk veidot sistēmas, kas rada rezultātu un veido veselīgu vidi cilvēku attīstībai!

Sazināties ar
FORCEO

Vārds*
E-pasts*
Jautājums*

Konsultāciju risinājumi

FORCEO
FORCEO